اخبار ارز دیجیتال

قاضی شنود تلفن والدین SBF برای رعایت شرایط وثیقه را تایید می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نرم افزار مانیتورینگ نصب شده بر روی تلفن های والدین سام بنکمن-فرید همه فعالیت های مرورگر، پیام ها و تماس ها را هر دقیقه ردیابی می کند.

یک قاضی این اقدام را پس از تجهیز تلفن همراه والدین سام بنکمن-فرید به نرم افزار نظارتی تأیید کرد که با موفقیت از نقض شرایط وثیقه او جلوگیری کرد.

وکلای بانکمن-فرید در ۱۹ آوریل گفتند که شرایط وثیقه اخیراً تجدید نظر شده بنیانگذار FTX در حال اجرا است و دلیل آن مشکلات در یافتن نرم افزار نظارتی لازم بر روی تلفن های همراه والدینش است.

در ابتدا وکلای بانکمن-فرید نصب نرم افزاری را پیشنهاد کردند که «هر پنج دقیقه» از کاربر عکس می گیرد.

در اسنادی که در ۲۱ آوریل در دادگاه منطقه نیویورک ثبت شد، وکلای دادگستری گفتند که نرم افزار نظارتی که آنها استفاده می کردند توانایی این را ندارد که هر پنج دقیقه از کاربران عکس بگیرد، بلکه آنها را در گزارش ها قرار می دهد. فشار دادن کلید برای همه فعالیت ها در دستگاه های تلفن همراه والدین بانکمن-فرید.

قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، که مسئول این پرونده است، این اقدام را در ۲۴ آوریل تایید کرد.

قاضی کاپلان این اقدام را بر اساس یک درخواست دادگاه در ۲۴ آوریل که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارائه شده بود، تأیید کرد. سس: شنونده کت

این نرم افزار همچنین نصب برنامه های نادرست، تاریخچه مرورگر اینترنت، iMessage، تمام تماس های صوتی و FaceTime را نظارت می کند.

مشاوران فنی گزارش ها و اسکرین شات ها را “حداقل سه بار در هفته” بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که شرایط وثیقه بانکمن-فرید نقض نشده است.

این حکم در زمانی صادر می شود که نگرانی ها در مورد دسترسی بانکمن-فرید به تلفن همراهش افزایش یافته است.

مربوط: CSO بایننس می گوید انتشار اطلاعات نادرست در مورد ژائو چانگ پنگ برای SBF “استاندارد” بود

قاضی کاپلان تاکید کرد که بانکمن-فرید یک “باغ الکترونیکی” با دسترسی به اینترنت در خانه خانوادگی خود داشت.

علاوه بر این، قاضی هشدار داد که «دلیل محتملی» وجود دارد که باور کنیم بانکمن-فرید در تلاش برای دستکاری یک شاهد دست داشته است. بانکمن-فرید در اواخر ژانویه با مشاور حقوقی سابق FTX تماس گرفت.

در ۲۸ مارس، گزارش شد که والدین بانکمن-فرید با محدود کردن دسترسی به دستگاه او موافقت کرده اند. والدین او نیز سوگندنامه ای را امضا کردند مبنی بر عدم آوردن وسایل الکترونیکی ممنوعه به خانه.

در ۴ مارس، قاضی کاپلان پیشنهاد ممنوعیت استفاده از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌ها و پلتفرم‌های بازی ویدیویی یا دستگاه‌هایی که قابلیت چت یا ارتباط صوتی را دارند، بانکمن فراید را ممنوع کرد.

پس از اینکه دادستان ها او را به استفاده از نرم افزار حفاظت از حریم خصوصی در دو نوبت جداگانه متهم کردند، او همچنین به طور موقت از استفاده از VPN منع شد. ۲۹ ژانویه و ۱۲ فوریه.

Hall of Flame: Crypto Wendy Talks SEC Destruction, Sexism, and Weak the Weak

نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا