اخبار ارز دیجیتال

قاضی اجازه می دهد تا هویت ضامن پشت وثیقه سام بنکمن-فرید افشا شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس اسناد دادگاه، آندریاس پپکه، دانشمند پژوهشی دانشگاه استنفورد و لری کرامر، رئیس سابق دانشکده حقوق استنفورد، به عنوان ضامن وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری SBF امضا کردند.

قاضی فدرال به ضامن امضا شده ۲۵۰ میلیون دلاری سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، به دنبال درخواست چندین رسانه پایین، اجازه می دهد هویت خود را آزاد کند.

بر اساس اسناد دادگاهی که در ۱۵ فوریه منتشر شد، دو فرد ناشناس، آندریاس پپکه، دانشمند تحقیقاتی ارشد در دانشگاه استنفورد، و رئیس سابق دانشکده حقوق استنفورد هستند. این دو در ۲۵ ژانویه به ترتیب برای ۲۰۰۰۰۰ و ۵۰۰۰۰۰ دلار برای وثیقه بانکمن-فرید امضا کردند.

هشت رسانه مهم از قاضی لوئیس کاپلان در نامه ای در ۱۲ ژانویه درخواست کردند تا نام دو نفر را که به دلایل منافع عمومی در این موضوع “از آقای بنکمن-فرید حمایت مالی کردند” نام ببرند. یک قاضی ابتدا این دادخواست را پذیرفت، اما هویت ضامن را تا ۷ فوریه خودداری کرد تا به تیم حقوقی SBF اجازه تجدید نظر دهد. آزادی تا ۱۴ فوریه به تعویق افتاد.

والدین SBF – جوزف بنکمن و باربارا فرید – دو طرف دیگر بودند که وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری پسرشان را در دسامبر تأیید کردند. شرایط وثیقه بانکمن-فرید او را در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا محبوس می کند، اما او اجازه دارد کشور را برای حضور در دادگاه و سایر مزایا ترک کند.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا