🚨 اخبار ارز دیجیتال

جی پی مورگان نزولی محدود را برای بازارهای کریپتو پیش بینی می کند: گزارش

تحلیلگران جی پی مورگان معتقدند کاهش بهره باز بیت کوین نشانه ای از تضعیف روند فعلی قیمت است.

نظرسنجی جدید JP Morgan نشان می‌دهد که اکثر موقعیت‌های خرید نقدی منحل شده‌اند و به نظر می‌رسد روند نزولی اخیر در بازار ارزهای دیجیتال رو به پایان است.

بلومبرگ گزارش می دهد که تحلیلگران بانک های ایالات متحده تخمین می زنند که انحلال تقریباً کامل شده است. این پیش بینی بر اساس علاقه باز به قراردادهای آتی بیت کوین (BTC) در بورس کالای شیکاگو (CME) است و نشان می دهد که روند فروش ممکن است به زودی کاهش یابد. بهره باز به قراردادهای آتی فعال اشاره دارد و به عنوان شاخصی از قدرت احساسات بازار و روند قیمت عمل می کند.

تحلیلگران می گویند کاهش بهره باز بیت کوین به عنوان نشانه ای از تضعیف روند فعلی قیمت تلقی می شود. در نتیجه، ما معتقدیم که در کوتاه مدت نزولی محدودی برای بازار ارزهای دیجیتال وجود خواهد داشت.

سود باز معاملات آتی CME BTC.منبع: شیشه سکه

این گزارش خاطرنشان می کند که قیمت ارزهای دیجیتال در هفته های اخیر به دلیل کاهش خوش بینی نسبت به تحولات نظارتی ایالات متحده روند نزولی داشته است. بر اساس گزارش بازارهای کوین تلگراف، بیت کوین تا ۲۶ آگوست ۱۱.۲۷ درصد در ۳۰ روز گذشته سقوط کرده است و نزدیک به ۲۶۰۰۰ دلار معامله می شود.

تحولات مثبت ماه گذشته قیمت بیت کوین را بالاتر برده است. در میان آنها مجموعه ای از برنامه های کاربردی برای اولین صندوق های قابل معامله در مبادلات ایالات متحده (ETF) برای ردیابی قیمت لحظه ای بیت کوین بود. لیست شرکت هایی که در انتظار تایید رگولاتوری هستند شامل BlackRock، Fidelity، ARK Investments، ۲۱Shares و چندین مدیر دارایی دیگر است.

پیروزی جزئی آزمایشگاه ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نیز یک اتفاق مثبت بود. با این حال، این خوش بینی به آرامی در حال محو شدن است زیرا معامله گران منتظر تصمیم ETF بیت کوین هستند و درخواست تجدید نظر SEC علیه ریپل، عدم قطعیت های جدیدی را ایجاد می کند.

به گفته تیم جی پی مورگان، این سناریو «ابهام حقوقی جدیدی» را برای بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است و آن را نسبت به تحولات آینده حساس‌تر کرده است. شرایط بازار خارجی، مانند افزایش بازده واقعی در ایالات متحده و نگرانی‌ها در مورد رشد اقتصادی چین، نیز به کاهش بازار کریپتو کمک کرده است.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا