🚨 اخبار ارز دیجیتال

JPMorgan Chase با علامت تجاری IndexGPT وارد مسابقه هوش مصنوعی مولد می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رقیب ChatGPT JPMorgan، IndexGPT، در انواع واحدهای تجاری، از جمله تبلیغات، مشاوره تجاری، و خدمات نرم افزار به عنوان یک سرویس (SAAS) متمرکز بر امور مالی استفاده خواهد شد.

غول Finserv JPMorgan Chase یک درخواست علامت تجاری برای IndexGPT ثبت کرده است که نشان دهنده ورود خود به رقابت برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی مولد برای اهداف تجاری است.

بر اساس گزارش JP Morgan، درخواست علامت تجاری در ۱۱ مه در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) برای کلمات “IndexGPT” ثبت شد، که انتظار می رود به صورت تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

علامت شامل کاراکترهای استاندارد بدون حمایت از سبک فونت، اندازه یا رنگ خاصی است. منبع: USPTO

تصویر بالا متن را با نویسه‌های استاندارد متصل به برنامه علامت تجاری JP Morgan نشان می‌دهد، اما “هیچ نوع فونت، اندازه یا رنگ خاصی را مدعی نیست.”

IndexGPT در واحدهای مختلف تجاری مانند تبلیغات، مشاوره تجاری و خدمات مختلف نرم افزار به عنوان یک سرویس (SAAS) با تمرکز بر امور مالی استفاده می شود.

برنامه علامت تجاری برای IndexGPT توسط JP Morgan. منبع: USPTO

ثبت نام تجاری جی پی مورگان منعکس کننده دیدگاه جیمی دیمون مدیر عامل شرکت در مورد هوش مصنوعی (AI) است. دیمون در ماه آوریل فاش کرد که این شرکت بیش از ۳۰۰ مورد استفاده از هوش مصنوعی در تولید برای ریسک، چشم انداز، بازاریابی، تجربه مشتری و پیشگیری از تقلب دارد. او گفت:

“هوش مصنوعی و مواد خامی که آن را تغذیه می کند، داده ها، برای موفقیت آینده ما حیاتی است. نمی توان بر اهمیت پیاده سازی فناوری های جدید بیش از حد تاکید کرد.”

JP Morgan قصد دارد ChatGPT و دیگر ابزارهای مدل سازی زبان در مقیاس بزرگ را برای کارمندان خود بیاورد.

مربوط: ۷ پلاگین ChatGPT برای افزایش بهره وری شما

در حالی که شرکت‌های بزرگ فناوری در تمام صنایع برای پذیرش هوش مصنوعی مولد عجله دارند، اپل با محدود کردن استفاده از ChatGPT و ابزارهای مشابه تغییر کرده است.

یک سند داخلی نگرانی اپل در مورد احتمال به خطر افتادن داده های حساس را نشان می دهد.

اپل ضمن تاکید بر نگرانی‌ها در مورد افشای داده‌های حساس، استفاده از ابزار هوش مصنوعی GitHub، Copilot، برنامه‌ای متعلق به مایکروسافت که ایجاد کد نرم‌افزار را خودکار می‌کند، را نیز محدود کرد.

مجله: سازمان‌های مجری ایالات متحده سرکوب جنایات مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا