اخبار ارز دیجیتال

دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان: با بیت کوین درگیر نشوید

فهرست

  • بلاک چین نه بیت کوین
  • تماس ممنوعیت کریپتو

در طول یک آخرین مصاحبه جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان، در بیانیه‌اش به سی‌ان‌بی‌سی توصیه کرد که درگیر بیت‌کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال نباشید.

“من از حق شما برای ساخت بیت کوین دفاع می کنم… اشکالی ندارد. نمی خواهم به شما بگویم چه کار کنید. توصیه شخصی من این است که از این موضوع دوری کنید.”

رئیس JPMorgan همچنین گفت این آخرین باری است که او در مورد حضور جنجالی در CNBC صحبت می کند.

بلاک چین نه بیت کوین

دیمون می گوید که اگر یک ارز دیجیتال قرارداد هوشمندی در آن تعبیه شده باشد، می تواند ارزش داشته باشد. او ایده توکن سازی را با موارد استفاده واقعی مانند املاک و مستغلات تأیید کرد.

کریپتوکارنسی‌هایی هستند که کاری انجام می‌دهند، ممکن است ارزش داشته باشند. و سپس ارزهای رمزپایه‌ای هستند که هیچ کاری انجام نمی‌دهند، من آن را سنگ خانگی می‌نامم. بیت‌کوین یا چیزی شبیه به آن».

رئیس JPMorgan همچنین از ایده بلاک چین استقبال کرد، فناوری که بزرگترین ارز دیجیتال را تامین می کند.

“بلاک چین واقعی است. این یک فناوری است. ما از آن استفاده می کنیم… کارآمد است.”

با این حال، دیمون ادعا می کند که بیت کوین بیشتر برای اهداف کلاهبرداری و پولشویی استفاده می شود. او افزود: “این مورد استفاده است. همه چیز دیگر این است که مردم بین خودشان معامله می کنند.”

تماس ممنوعیت کریپتو

دیمون مدت‌هاست که منتقد سرسخت ارزهای دیجیتال بوده است. بدبینی او حداقل به سال ۲۰۱۷ برمی گردد، زمانی که او بیت کوین را یک “تقلب” خواند و نابودی نهایی آن را پیش بینی کرد.

انتقاد دیمون از ارزهای رمزنگاری شده بر اساس نگرانی او در مورد فقدان مقررات، پتانسیل فعالیت غیرقانونی و نوسانات بیش از حد قیمت است.

علیرغم افزایش پذیرش جریان اصلی بیت کوین، موضع دیمون نرم نشده است. همانطور که U.Today گزارش داد، او در یک جلسه استماع اخیر در سنا پیشنهاد کرد که دولت باید تا حد ممنوعیت بیت کوین پیش برود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا