اخبار ارز دیجیتال

JPEX پس از هشدار ناظر هنگ کنگ، هزینه های برداشت را به نزدیک به 1000 دلار افزایش داد.

یکی از اعضای انجمن گزارشی را منتشر کرد مبنی بر اینکه کارکنان صرافی رمزارز غرفه خود را در رویداد Token 2049 در سنگاپور پس از هشدار رها کردند.

صرافی ارزهای دیجیتال JPEX پس از دریافت اخطاری از سوی کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) طبق گزارشات، کارمزدهای برداشت را به حداکثر 999 Tether (USDT) افزایش داده است. طبق گزارش ها، کارکنان صرافی نیز در غرفه Token 2049 در سنگاپور مفقود شده اند.

در 13 سپتامبر، ناظر ارزهای رمزنگاری شده هنگ کنگ، SFC، اعلام کرد که JPEX هنوز مجوز فعالیت در حوزه قضایی خود را دریافت نکرده یا برای آن درخواست نکرده است، اما هشداری به JPEX به دلیل تبلیغ تهاجمی خدمات خود صادر کرد. به گفته SFC، JPEX خود را به عنوان یک پلتفرم دارای مجوز و شناخته شده در وب سایت خود معرفی کرده است، حتی اگر نظارتی بر آن وجود نداشته باشد.

به گفته SFC، پیش از این به رهبران افکار مربوطه و خرده فروشان خارج از بورس در مورد سوء ظن علیه این صرافی اطلاع داده و از آنها خواسته است تا از تبلیغ خدمات صرافی خودداری کنند.

مربوط: سازمان تنظیم مقررات اوراق بهادار هنگ کنگ تأییدیه اصولی را به HKVAX می دهد

در پاسخ به هشدار SFC، گزارش شده است که JPEX هزینه های برداشت را به حداکثر 999 USDT افزایش داده است. آغاز شده به صورت آنلاین توزیع شود. به نظر می رسد این حرکت با هدف منصرف کردن کاربران از برداشت وجه از صرافی انجام شده است.

به طور جداگانه، اعضای جامعه که در رویداد Token 2049 در سنگاپور شرکت کردند، گزارش دادند که غرفه JPEX به دنبال هشدار تنظیم‌کننده‌های هنگ کنگ رها شده است.

برخی از اعضای جامعه انتقاد کرد این رویداد به صرافی ها اجازه می دهد تا خود را به عنوان حامیان مالی Token 2049، یکی از بزرگترین رویدادهای رمزنگاری در کشور معرفی کنند.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا