🚨 اخبار ارز دیجیتال

تبادل ارز مجازی JPEX طرح قفل دارایی را آغاز می کند، برخی از کاربران نارضایتی خود را ابراز می کنند

JPEX سیستم سود سهامداران DAO را ترویج می کند. با این حال، برخی از کاربران ادعا می کنند که دارایی های آنها بدون اطلاع آنها تبدیل می شود.

صرافی محصور شده ارزهای دیجیتال JPEX با طرح هایی برای تبدیل پلت فرم خود به یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) و تبدیل آن به سهام سود سهام با انگیزه هایی برای قفل کردن دارایی های کاربران به مدت دو سال، پیش می رود.

JPEX در ۴ اکتبر اعلام کرد که رای گیری برای “طرح سود سهامداران DAO” در ۲۸ سپتامبر به پایان رسید و ۶۸٪ از کاربران به این طرح رای مثبت دادند.

این طرح شامل توانایی کاربران برای تبدیل دارایی‌های منجمد شده فعلی خود به سود سهام سهامداران DAO با نسبت ۱:۱ است، با JPEX که پس از یک سال گزینه بازخرید را با ۳۰ درصد قیمت تبدیل ارائه می‌کند. سال ها.

نمونه ای از گزینه خرید مجدد طرح سود سهام DAO JPEX. منبع: JPEX

JPEX قبلاً اعلام کرده بود که کاربرانی که با این طرح موافقت می‌کنند، از طریق کارمزدهای جدید فهرست توکن‌ها و کارمزد تراکنش‌ها و همچنین توزیع توکن بومی بورس، JPEX Coin (JPC) به نسبت سود سهام سهامداران، از JPEX سود دریافت خواهند کرد. آن را دریافت خواهد کرد.

به نظر می‌رسد این سیستم انگیزه‌ای برای کاربران است تا وجوه خود را در صرافی‌هایی که با مشکلات نقدینگی مواجه هستند و در آشفتگی هستند، نگه دارند.

با این حال، یکی از کاربران JPEX (ناشناس) به ساوت چاینا مورنینگ پست گفت که گزارشی در ۴ اکتبر ادعا می‌کند که دارایی‌های او ظاهراً بدون رضایت یا اطلاع قبلی او تبدیل شده است.

او ادعا می کند که پس از اینکه JPEX اعلام کرد برنامه خود را ادامه می دهد، او و سایر کاربران متوجه شدند که قادر به برداشت دارایی های خود نیستند.

“همه چیز من [Tether] این مقام گفت: USDT و سایر ارزهای دیجیتال از بین رفته اند. او ادعا کرد که دارایی‌هایش به JPC تبدیل شده است، توکنی با نقدینگی کم و موارد استفاده کم.

این کاربر گفت: «سایر کاربرانی که توکن‌ها و سایر دارایی‌ها را در اختیار داشتند نیز دریافتند که آنها در حال انتقال هستند. با توجه به اینکه قیمت نامشخص است و امکان برداشت وجود ندارد، دارایی های ما چیزی بیش از هدر دادن کاغذ نیست.

مشخص نیست که آیا افراد ذکر شده در گزارش به این طرح رای مثبت داده‌اند یا خیر، اما برخی از کاربران JPEX قبلاً به SCMP گفته‌اند که چاره‌ای جز پذیرش این طرح ندارند زیرا گزینه‌ای برای رأی مخالف در برنامه وجود ندارد.

JPEX بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: کتاب جدید ادعا می کند که مدیر عامل بایننس CZ درخواست ۴۰ میلیون دلاری SBF برای معاملات آتی را رد کرده است.

طرح سود سهام JPEX در حالی اعلام شد که پلیس هنگ کنگ چندین نفر را در ارتباط با صرافی به ظن راه اندازی یک پلت فرم ارز مجازی تقلبی توسط ناظر اوراق بهادار منطقه دستگیر کرد.

پلیس هنگ کنگ گفت صرافی مستقر در دبی از حداقل ۲۳۰۰ نفر به ارزش ۱۷۸ میلیون دلار (۱.۴ میلیارد دلار هنگ کنگ) کلاهبرداری کرده است.

پیش از این، در ۴ اکتبر، پلیس و رگولاتورهای اوراق بهادار منطقه یک کارگروه ویژه ارز مجازی را با هدف مبارزه با فعالیت های غیرقانونی صرافی های ارز مجازی راه اندازی کردند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا