اخبار ارز دیجیتال

JPEX شرکای خود را به مسدود کردن “بدخواهانه” وجوه و ایجاد بحران نقدینگی متهم می کند

دوره های اندرو تیت

صرافی ارزهای دیجیتال JPEX بازارسازان شخص ثالث را متهم به مسدود کردن «بدخواهانه» وجوه می‌کند که در نتیجه صرافی مجبور به افزایش هزینه‌های برداشت برای رسیدگی به بحران نقدینگی می‌شود.

JPEX صرافی ارز دیجیتال مستقر در دبی، تنظیم‌کننده‌ها و «سازندگان بازار شخص ثالث» را مقصر بحران نقدینگی می‌داند که باعث شده این پلتفرم کارمزدهای برداشت را افزایش دهد و برخی از عملیات‌ها را به حالت تعلیق درآورد.

JPEX در یک پست وبلاگی در 17 سپتامبر اعلام کرد که وجوه سازنده بازار شخص ثالث به دلیل «رفتار ناعادلانه» و اخبار منفی از سوی مؤسسات خاصی در هنگ کنگ «به طور مخرب مسدود شده است».

آنها از پلتفرم برای مذاکرات اطلاعات بیشتری درخواست کردند که نقدینگی ما را محدود کرد و هزینه های عملیاتی روزانه ما را به میزان قابل توجهی افزایش داد و منجر به مشکلات عملیاتی شد.

JPEX اعلام کرده است که تمامی عملیات مربوط به محصولات Earn به دلیل بحران نقدینگی تا 18 سپتامبر «حذف» خواهد شد. کاربران دیگر نمی‌توانند سفارش‌های Earn جدید ثبت کنند و سفارش‌های Earn موجود فقط تا تاریخ پایان محصول ادامه خواهند داشت. گفت.

به نظر می رسد فعالیت معاملاتی معمولی نقطه ای از زمان انتشار این مقاله کار می کند، اما کاربران JPEX این کار را انجام می دهند مطالبه این پلتفرم در حال حاضر هزینه ای معادل 999 Tether (USDT) برای برداشت دریافت می کند که حداکثر مبلغ آن 1000 USDT است.

JPEX به طور خاص به کارمزدهای برداشت بالا اشاره نکرد، اما قول داد که پس از پایان مذاکرات با بازارسازان شخص ثالث، به تدریج آنها را به سطوح عادی بازگرداند.

JPEX در بیانیه ای گفت: “ما متعهد هستیم که نقدینگی را از بازارسازان شخص ثالث در اسرع وقت بازگردانیم و کارمزدهای برداشت را به تدریج به سطح عادی برگردانیم.” و افزود که جزئیات پس از پایان مذاکرات اعلام خواهد شد.

علاوه بر خاموش کردن محصول Earn، JPEX اعلام کرد که از یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) برای جمع‌آوری پیشنهادات برای تغییر ساختار از کاربران استفاده خواهد کرد.

کوین تلگراف با JPEX تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: بانک مرکزی هنگ کنگ نسبت به شرکت های رمزنگاری که از اصطلاحات بانکی استفاده می کنند هشدار داد

در 13 سپتامبر، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (FSC) هشداری به JPEX صادر کرد که گفته می شد علیرغم عدم درخواست مجوز در این کشور، خدمات خود را به ساکنان هنگ کنگ تبلیغ می کند.

SFC در بیانیه‌ای اعلام کرد که «تعدادی یافته‌های مشکوک» در مورد اقدامات JPEX وجود دارد، از جمله ارائه سود بسیار بالا با وجود مجوز نداشتن و سایر ناهماهنگی‌ها در نحوه تبلیغ خود برای عموم هنگ‌کنگ. او گفت که «ویژگی‌هایی را رعایت کرده است. “.

شرکت کنندگان در کنفرانس Token 2049 در سنگاپور ادعا کردند که غرفه JPEX در این رویداد یک روز پس از صدور هشدار FSC رها شده است.

ساوت چاینا مورنینگ پست در 18 سپتامبر گزارش داد که پلیس محلی هنگ کنگ در حال حاضر حداقل 83 شکایت در مورد مبادله دریافت کرده است.

آسیا اکسپرس: لویاتان هوش مصنوعی Tencent از کلاهبرداری 83 میلیون دلاری کشف کرد، اینفلوئنسر چینی ممنوع شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا