اخبار ارز دیجیتال

جو بایدن از خرید پلتفرم «دروغگو» از ایلان ماسک ناراضی است

بایدن در یک مراسم جمع آوری کمک های مالی برای انتخابات آتی در شیکاگو شرکت کرد و ایلان ماسک را به خرید توییتر متهم کرد.

ارتباط پلتفرم های رسانه های اجتماعی در سیاست آشفته جهانی ابتدا با ظهور فیس بوک (که بعداً به متا تغییر نام داد) برجسته شد که متهم به دستکاری اطلاعات بر اساس جمعیت شناسی کاربران بود. توییتر که اخیراً توسط ایلان ماسک خریداری شد، پس از اینکه جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، این وب سایت را به انتشار دروغ متهم کرد، معلول شد.

بایدن در یک مراسم جمع آوری کمک های مالی برای انتخابات آتی در شیکاگو شرکت کرد و ایلان ماسک را به خرید توییتر متهم کرد. او گفت:

“حالا ما نگران چه هستیم؟ ایلان ماسک بیرون می رود و لباس هایی می خرد که به دنیا دروغ می گوید.”

در حالی که دولت بایدن قبلاً به صراحت اعلام کرده بود که به جلوگیری از سخنان نفرت انگیز و اطلاعات نادرست در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کمک می کند، رئیس جمهور بر عدم نظارت بر توئیتر تأکید کرد و افزود:

“دیگر ویراستار نیست. دیگر ویراستار نیست. چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که فرزندانمان به درک آنچه در خطر است برسند؟”

از زمان راه اندازی بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۱۰، جامعه ارزهای دیجیتال توییتر را به عنوان خانه ای برای بحث در مورد تفاوت های ظریف و دستیابی به اجماع در مورد تصمیمات اتخاذ شده انتخاب کرده است. خرید ۴۴ میلیارد دلاری توئیتر توسط ماسک تضمینی برای آزادی بیان بود. با این حال، با افزایش سخنان نفرت انگیز، بسیاری از تبلیغ کنندگان به دلیل نگرانی های مربوط به تعدیل محتوا، توییتر را کنار می گذارند.

اقدام فوری ماسک با توییتر شامل دریافت هزینه ماهانه ۸ دلاری از کاربرانی است که می خواهند تأیید حساب خود را حفظ کنند.

مربوط: ایلان ماسک به دلیل اخراج گسترده کارکنان توییتر با شکایت دسته جمعی روبرو است

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل صرافی رمزارز بایننس، که به ماسک در کمپین تصاحب توییتر کمک کرد، با استفاده از ارز فیات ۵۰۰ میلیون دلار انعام کرد.

بایننس قصد دارد تیمی را برای حمایت از تلاش‌های بلاک‌چین توییتر تشکیل دهد، اما در حال حاضر منتظر بیانیه‌ای رسمی هستیم.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا