اخبار ارز دیجیتال

جیم کرامر ممکن است پشت آخرین اصلاحات بیت کوین باشد، در اینجا نحوه انجام آن آمده است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) با کاهش بازار فاصله زیادی دارد زیرا برترین ارز دیجیتال به زیر سطح مهم روانی ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت این ارز دیجیتال ۳۹۹۶۸.۲۱ دلار است، اگرچه در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۹۵ درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال به طور قابل توجهی با سطح ۴۰۰۰۰ دلار معاشقه می کند و نوسانات آینده ارزهای دیجیتال برتر را زیر سوال می برد.

در حالی که همه نگاه ها به بیت کوین دوخته شده است، اصلاح اخیر ممکن است نتیجه اثر جیم کرامر باشد. بر اساس سابقه، حامیان کریپتو در X الگویی را شناسایی کرده‌اند که نشان می‌دهد بیت‌کوین در جهت مخالف آنچه جیم کرامر توضیح داد حرکت می‌کند. همانطور که مجری CNBC Mad Money در ۲۴ ژانویه اشاره کرد

بیت کوین در زمان اعلام این خبر در سطح قیمتی حدود ۴۰۰۰۰ دلار معامله می شد و اصلاحات در زمان نگارش این مقاله نشان می دهد که نظریه جیم کرامر ممکن است در نهایت درست باشد.

روند صعودی بالقوه بیت کوین

بیت کوین در دوره سال تا به امروز (YTD) عملکرد ضعیفی داشته است. داده های قیمت نشان می دهد بیت کوین ۵.۳۱ درصد سقوط کرد و به ۳۸۵۲۱.۸۹ دلار در ماه گذشته رسید.

محصول راه‌اندازی شده صندوق معامله‌شده در بورس بیت‌کوین (ETF) تأثیر کافی را همانطور که توسط نام‌های پیشرو در بازار مانند Samson Mow پیش‌بینی شده بود، ایجاد نکرد. در حالی که زمان کافی برای رسیدن به پیش بینی قیمت ۱ میلیون دلاری Mow وجود دارد، چشم انداز بیت کوین از زمان شروع تجارت این محصول نسبتا تیره و تار بوده است.

با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن بیت کوین، بازار تصمیم می گیرد برای پیش بینی یک روند صعودی عمده در قیمت ارز دیجیتال، بر پایه شبکه دیگری تکیه کند. به گفته تحلیلگران برجسته ای مانند بنجامین کوون، بیت کوین در حال آماده شدن برای ورود به بازار صعودی پیش از نصف شدن آینده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا