🚨 اخبار ارز دیجیتال

جیم کرامر مدعی است قیمت بیت کوین (BTC) به اوج خود رسیده است

فهرست

  • واکنش آشفته بازار
  • جشن پیتر شیف

جیم کرامر، مجری برنامه «Mad Money» CNBC در مورد رسیدن بیت کوین به چیزی که به نظر او می تواند در صدر بازار باشد، ابراز نگرانی کرد.

این کارشناس مالی صراحتا دیدگاه خود را پس از افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشت که باعث شد ارز دیجیتال پس از رسیدن به رکورد بالای ۶۹۰۰۰ دلار به ۵۸۰۰۰ دلار سقوط کند.

با وجود افت ناگهانی، بیت کوین مقاومت نشان داد و به سطح ۶۶۰۰۰ دلار بازگشت.

واکنش آشفته بازار

نوسانات بیت کوین بار دیگر بر سر زبان ها افتاده است، زیرا این ارز پس از صعود به ارتفاعات بی سابقه، کاهش شدیدی را تجربه کرده است.

این نوسان به اندازه‌ای قابل توجه بود که کرامر روی X متمرکز شد و پستی را به اشتراک گذاشت که از آن زمان توجه سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان را به خود جلب کرده است.

کرامر عکسی از یک سگ کوچک که در پارچه پیچیده شده بود را منتشر کرد و توضیحی اضافه کرد که در آن ادعا کرد سگی که ظاهراً او را پیپ نامیده است، بیت کوین را به قیمت ۶۹۲۱۰ دلار خریداری کرده است.

کرامر در پست خود با بازیگوشی به مایکل سایلر، یکی از علاقه مندان معروف بیت کوین و یکی از بنیانگذاران MicroStrategy اشاره کرد که مقدار قابل توجهی بیت کوین در خزانه خود دارد.

اصطلاح «توقف من» معمولاً به عملی از قرار دادن دستور توقف در یک سرمایه‌گذاری اشاره دارد که در آن موقعیت زمانی که به قیمت معینی رسید فروخته می‌شود تا از ضرر بیشتر جلوگیری شود. در این زمینه، به نظر می‌رسد از سگ به صورت طنز استفاده می‌شود تا پیشنهاد کند که او به‌عنوان یک سرمایه‌گذار، با سیلر تماس گرفت تا در صورت کاهش قیمت بیت‌کوین به کمتر از قیمت خرید، به طور بالقوه نوعی مداخله در بازار یا کمک مالی ارائه دهد.

جشن پیتر شیف

در همان زمان، پیتر شیف، مدافع مشهور طلا و شکاک ارزهای دیجیتال، فرصت اظهار نظر در مورد حرکت اخیر قیمت بیت کوین را از دست نداد.

انتقاد شیف کاهش شدید روزانه نزدیک به ۱۰۰۰۰ دلار (افت ۱۴.۵ درصدی) را برجسته کرد.

نظرات او بحث های جاری را در مورد اعتبار بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن یا ذخیره پایدار ارزش، به ویژه با توجه به رفتار اخیر قیمت، دوباره شعله ور کرد.

حرکت اخیر قیمت منجر به تغییر قابل توجهی در احساسات سرمایه‌گذاران شده است، همانطور که شاخص ترس و طمع بیت‌کوین در یک روز از قله ۹۰ به ۷۵ سقوط کرد.

تغییرات قابل توجه قیمت نیز منجر به نقدینگی قابل توجهی در بازار شد. مجموع در یک دوره ۲۴ ساعته از یک میلیارد دلار فراتر رفت و بر موقعیت های خرید و فروش کوتاه و بلند تأثیر گذاشت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا