🚨 اخبار ارز دیجیتال

جروم پاول بیانیه مهمی برای بازار کریپتو بیان کرد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اخیراً اظهاراتی را بیان کرد که می تواند تأثیرات قابل توجهی بر بازارهای مالی از جمله ارزهای دیجیتال داشته باشد.

پاول روز پنجشنبه اعلام کرد که در صورت همکاری علائم تورم، کاهش نرخ بهره ممکن است دور از انتظار نباشد. پاول در این هفته تأیید کرد که مقامات منتظر شواهد اضافی هستند مبنی بر اینکه اقتصاد، به ویژه تورم، قبل از کاهش نرخ بهره در حال کاهش است، اما چیزی بیشتر از این وجود ندارد.

پاول گفت که تورم تا رسیدن به سطح مورد نیاز برای شروع کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی “دور نیست”. پاول در مورد موضع سیاست فعلی خود گفت: “من فکر می کنم ما در جای درستی هستیم.”

سخنان رئیس فدرال رزرو در حالی بیان شد که بازارهای مالی به دلیل انتظارات در مورد سیاست فدرال رزرو در حال بهبود بودند.

قیمت طلا در روز چهارشنبه به بالاترین حد خود رسید که تحت تاثیر شرط بندی ها مبنی بر اینکه ایالات متحده در انبساط پولی شرکت خواهد کرد، افزایش یافت. بیت کوین روز سه شنبه به بالاترین رقم تاریخ ۶۹۰۰۰ دلار رسید که توسط جریان های ورودی به ETF بیت کوین و رویداد پیش بینی شده نصف شد.

در ابتدای سال، سرمایه‌گذاران انتظار داشتند که فدرال رزرو کاهش نرخ بهره را در ماه مارس آغاز کند و در سال جاری شش یا هفت بار کاهش نرخ بهره را ادامه دهد. انتظار می رود اولین کاهش در ماه ژوئن انجام شود و در مجموع چهار کاهش تا پایان سال ۲۰۲۴ به یک درصد کامل برسد.

تاثیر بر ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی

دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران به دنبال بازدهی بالاتر در جاهای دیگر پس از افزایش نرخ بهره بانک های مرکزی هستند.

اگرچه پایان افزایش نرخ بهره برای ارزهای رمزنگاری شده مثبت است، اما مقامات فدرال رزرو اعلام کردند که نرخ بهره ممکن است به این زودی کاهش پیدا نکند. پاول در سخنرانی هفته جاری خود در کنگره اظهار داشت که تورم کاهش یافته است، اما به جایی نرسیده است که فدرال رزرو آماده کاهش نرخ بهره باشد.

انتظارات تورم پایین و نرخ های بهره پایین باعث پیشرفت در بازارهای مالی شده است، بنابراین تاخیر در کاهش نرخ های مورد انتظار فدرال رزرو می تواند روایت مثبت را بدتر کند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۱.۱۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۷۵۵۲ دلار معامله می شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا