🚨 اخبار ارز دیجیتال

جروم پاول نظرات مهمی برای بازار ارزهای دیجیتال ارائه کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جروم پاولرئیس فدرال رزرو اخیراً اظهاراتی را بیان کرده است که وزن زیادی برای بازارهای مالی از جمله ارزهای دیجیتال دارد. اظهارنظر وی بیانگر احتیاط مستمر بانک مرکزی در بحبوحه تلاش‌های بهبود اقتصادی است.

علاوه بر این، اعتراف پاول مبنی بر اینکه او در حالت مدیریت ریسک قرار دارد تا از اقدام خیلی عجولانه یا دیرهنگام خودداری کند، همراه با این انتظار که اگر اقتصاد طبق پیش بینی توسعه یابد، نرخ بهره در سال جاری کاهش یابد.

این سخنان پاول برای بازار ارزهای دیجیتال حیاتی است زیرا نشان می دهد که فدرال رزرو همچنان در تلاش است تا اقتصاد را به سمت وضعیتی هدایت کند که تورم بدون ایجاد رکود تحت کنترل است.

پیامدها برای دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال قابل توجه است. رمزارزها اغلب به عنوان پوششی در برابر تورم در نظر گرفته می شوند و می توانند نسبت به تغییرات نرخ بهره حساس باشند. این بر هزینه سرمایه و ریسک پذیری در بازار گسترده تر تأثیر می گذارد.

اگر فدرال رزرو در مدیریت این اقدام متعادل کننده اقتصادی موفق باشد، می توانیم تاثیر مثبتی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشیم. از سوی دیگر، اگر سرمایه‌گذاران سیاست‌های بانک مرکزی را بیش از حد محدودکننده یا ناکافی در برابر تورم درک کنند، این می‌تواند منجر به افزایش نوسانات و روند نزولی بالقوه برای دارایی‌های پرخطر، از جمله بیت‌کوین شود.

بررسی بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر با مقاومت ۴۲۵۰۰ دلاری مواجه است و حمایت کلیدی آن در حدود ۳۹۰۰۰ دلار است. شکستن زیر این سطح حمایت می‌تواند نشانه‌ای از چشم‌انداز نزولی کوتاه‌مدت باشد و احتمالاً حمایت بیشتر نزدیک به ۳۵۹۷۵ دلار را آزمایش کند. میانگین‌های متحرک نشان‌دهنده یک بازار در حال تحکیم است و RSI که حول خط وسط معلق است، حرکت خنثی را نشان می‌دهد.

تغییر در نرخ های بهره سیاستی می تواند منجر به افزایش ریسک پذیری شود و به طور بالقوه منجر به سطوح مقاومت مجدد قیمت بیت کوین شود. مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۴۲۵۰۰ دلار است و شکست در آنجا می تواند بیت کوین را به منطقه ۴۶۰۰۰ دلاری هدف قرار دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا