اخبار ارز دیجیتال

جف بزوس میلیاردها ارزش سهام آمازون را فروخت، کیف پول جاستین سان مشکوک به خرید ۲۵۹ میلیون دلار ETH، مدیر عامل Ripple به شایعات XRP ETF پرداخت: خلاصه اخبار Crypto از U.Today

U.Today سه خبر مهم روز گذشته را ارائه می دهد.

جامعه بیت کوین در آشفتگی با جف بزوس میلیاردها دلار از سهام آمازون را می فروشد

جف بزوس، بنیانگذار و مدیر عامل سابق آمازون اخیراً دیده شد تسویه تعداد قابل توجهی از سهامCNBC گزارش داد که بزوس به پرونده های اوراق بهادار اشاره می کند. بر اساس این پرونده، موسس آمازون ۱۴ میلیون سهم به ارزش حدود ۲.۴ میلیارد دلار را تخلیه کرد که فروش آن از هفته گذشته آغاز شد و تا سه شنبه ۲۰ فوریه ادامه داشت. CNBC اضافه می کند که بزوس با خلاص شدن از شر آن مقدار قابل توجهی از سهام که اوایل این ماه اعلام کرد، این طرح را دنبال می کند. طبق برنامه، بزوس می تواند تا پایان ژانویه ۲۰۲۵ تا ۵۰ میلیون AMZN بفروشد. چنین فروش سهام بزرگی توسط بنیانگذار آمازون مورد توجه جامعه ارزهای دیجیتال، از جمله آنتونی پمپلیانو، مدافع بیت کوین قرار نگرفت. نظر دادن در مورد X آخرین باری که بزوس این تعداد سهام را فروخت در سال ۲۰۲۱ بود، زمانی که بازار در اوج خود بود. در بخش نظرات، بسیاری از کاربران X شروع به گمانه زنی در مورد دلایل احتمالی فروش بزوس کردند. برخی از علاقه مندان به بیت کوین پیشنهاد کردند که او قصد خرید بیت کوین را دارد. با این حال، بنیانگذار آمازون چنین اظهارنظری نکرد.

کیف پول مشکوک جاستین سان ۲۵۹ میلیون دلار از اتریوم خریداری کرد

داده های ارائه شده توسط Lookonchain نشان می دهد که: دیروزکیف پولی که مشکوک به ارتباط با بنیانگذار ترون جاستین سان است، مبلغ قابل توجهی ۹۰ میلیون USDT را به بایننس واریز کرد. به دنبال این حرکت، کیف پولی که با نام “0x7a95” شناسایی شده بود، ۱۰۱۳۶ اتریوم (۲۹.۷۶ میلیون دلار) و ۴۰ میلیون USDT را از همان صرافی خارج کرد. تا اینجا Lookonchain x پست کیف پول Whale در مجموع ۹۱۳۱۶ ETH به ارزش تقریبی ۲۵۹.۱ میلیون دلار خریداری کرد. این تراکنش‌های بزرگ موجی از گمانه‌زنی‌ها را در میان جامعه کریپتو در مورد صاحب کیف پول و اهداف آنها برانگیخت. اگر شخص پشت این تراکنش ها جاستین سان باشد، این ممکن است نشان دهنده افزایش علاقه به اتریوم باشد. علاوه بر این، چنین سرمایه گذاری های بزرگ اتریوم توسط شخصی مانند جاستین سان می تواند نشان دهنده تغییر در احساسات بازار یا موقعیت استراتژیک در صنعت کریپتو باشد. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت ۲۹۸۶ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵۲ درصد افزایش یافته است.

مدیر عامل Ripple به شایعات XRP ETF می پردازد

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل اخیرا ظاهر شد در بلومبرگ کریپتو در مورد راه اندازی بالقوه XRP ETF و وضعیت فعلی مقررات ارزهای دیجیتال صحبت می کنیم. گارلینگ هاوس اظهار داشت که پیروزی اخیر دادگاه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار نقطه عطفی بود و بر نیاز به قوانین واضح تر در صنعت تاکید کرد. مدیر عامل جزئیات تضاد ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار را شرح داد و اظهار داشت که آژانس به جای ارائه راهنمایی روشن به صنعت، ترجیح می دهد از طریق اعمال مقررات تنظیم کند. گارلینگ هاوس امیدوار است در آینده شفافیت نظارتی وجود داشته باشد، چه در نتیجه اقدام کنگره یا اقدام SEC. مدیر عامل نسبت به ETF XRP خوشبین بود و آن را با روزهای اولیه بازار سهام مقایسه کرد، زمانی که ریسک به بهترین وجه از طریق تنوع مدیریت می شد. از نظر او، تایید ETF بیت کوین نشان می دهد که دادگاه ها مایلند مقاومت SEC را به چالش بکشند. او گفت: “من فکر می کنم داشتن ETF های دیگر منطقی است.” اگرچه او بحث های خاصی را تایید نکرد، اما Garlinghouse حمایت خود را از ETF XRP ریپل ابراز کرد: “ما مطمئناً از آن استقبال می کنیم. و من فکر می کنم که وجود چندین ETF در اطراف توکن های مختلف اجتناب ناپذیر است.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا