اخبار ارز دیجیتال

نخست‌وزیر ژاپن می‌گوید DAO و NFT به حمایت از استراتژی «ژاپن خنک» دولت کمک خواهند کرد

فومیو کیشیدا گفت ژاپن “امکانات مختلفی برای استفاده از وب ۳” دارد و قبلا از ابتکار عمل مبتنی بر بلاک چین برای استفاده از راه حل های دیجیتال حمایت کرده است.

فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن، حمایت خود از بلاک چین را به عنوان راه حلی بالقوه برای مشکلات فناوری پیش روی این کشور فاش کرده است.

کیشیدا در پاسخ به سوال ماساکی تایرا، قانونگذار حزب لیبرال دموکرات در کمیته بودجه مجلس نمایندگان در روز ۱ فوریه گفت که “امکانات مختلفی برای استفاده از Web3” در ژاپن وجود دارد. او گفت که دولت ژاپن از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده خواهد کرد و افزود که جنبه‌هایی مانند سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) قابل استفاده است. جهان

کیشیدا می‌گوید: «با DAO، افراد علاقه‌مند به مسائل اجتماعی مشابه می‌توانند جوامع جدیدی تشکیل دهند. NFT ها همچنین می توانند برای تنوع بخشیدن به درآمد سازندگان و حفظ یک پایگاه بسیار وفادار مورد استفاده قرار گیرند.

نخست وزیر کیشیدا در جلسه کمیته بودجه در ۱ فوریه. منبع: یوتیوب

تایرا ریاست کارگروه دولت در زمینه سیاست Web3 را بر عهده دارد. وی به هماهنگی با مقامات مالیاتی ژاپن و تحقیق در مورد آزادسازی ین دیجیتال اشاره کرد. بانک مرکزی ژاپن در نوامبر اعلام کرد که قصد دارد از بهار ۲۰۲۳ یک برنامه آزمایشی ارز دیجیتال را راه اندازی کند.

تایرا گفت: “من معتقدم که فناوری استفاده از فناوری بلاک چین و وب ۳ در حل مشکلات مختلف ما موثر خواهد بود.”

کیشیدا از زمان روی کار آمدن خود در اکتبر ۲۰۲۱، گهگاه در مورد قصد دولت ژاپن برای سرمایه گذاری در خدمات Web3 به عنوان بخشی از تحول دیجیتال ژاپن صحبت کرده است. در ماه سپتامبر، کابینه وی مجوز صدور NFT را به عنوان پاداش به دولت های محلی برای استفاده از فناوری دیجیتال برای حل مشکلات صادر کرد.

مربوط: نخست وزیر ژاپن می گوید که سرمایه گذاری های دولت در تحول دیجیتال شامل متاورس، NFT است

معاون مدیر دفتر مدیریت توسعه استراتژیک ژاپن آژانس خدمات مالی خواستار مقررات سختگیرانه تر در مورد ارزهای دیجیتال و همچنین بانک ها شده است. در میان بازارهای کریپتوکارنسی مرکز شهر، صرافی هایی مانند کوین بیس و کراکن فعالیت خود را در ژاپن به حالت تعلیق درآورده اند و شعبه محلی ورشکسته FTX باید تا ۹ مارس فعالیت خود را متوقف کند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا