اخبار ارز دیجیتال

سومیتومو میتسویی ژاپن توکن تاماشی را برای کاوش در Web3 صادر می کند

غول مالی ژاپنی Sumitomo Mitsui Financial Group در حال آزمایش توکن Seoul Bond برای رفع نیازهای اجتماعی جدید است.

گروه مالی ژاپنی Sumitomo Mitsui Financial Group (SMBC) به دنبال کشف مزایای Web3 با انتشار توکن اوراق قرضه سئول (SBT) است.

SBT که توسط ویتالیک بوترین، خالق اتریوم پیشنهاد شده است به یک توکن هویت دیجیتالی اشاره دارد که نشان دهنده ویژگی ها یا شهرت یک شخص یا موجودیت یا «روح» است. چنین توکن هایی غیرقابل انتقال هستند و برای جامعه غیرمتمرکز و Web3 طراحی شده اند.

در ۸ دسامبر، SMBC به طور رسمی ابتکاری را با تمرکز بر تجاری سازی SBT با مشارکت شرکت دارایی دیجیتال HashPort اعلام کرد.

این دو شرکت تحقیقاتی را بر روی SBT انجام خواهند داد تا کاربردهای عملی SBT را در جوامع، مشاغل، خدمات اشتراک دانش و سازمان‌های مستقل توزیع شده (DAO) بیابند.

به گفته SMBC، این پیشرفت می‌تواند به ویژه برای افرادی که نقش‌ها و شخصیت‌های متنوع‌تری در جامعه دارند مفید باشد. این شرکت گفت:

در این جامعه جدید، از هر فردی انتظار می رود که بتواند کنترل کند که در هر جامعه ای که به آن می پیوندد چه شخصیتی از خود نشان می دهد. این نیازهای اجتماعی جدید را برآورده کند. “

یکی از کاربردهای عملی SBT در شرایطی است که کاربر یک نقش به عنوان مددکار اجتماعی و نقش دیگری به عنوان طرفدار موسیقی دارد. SMBC گفت: “اگر این کاربر می خواهد مهارت ها و سابقه کاری خود را هنگام تغییر شغل ثابت کند، قابل مشاهده کردن SBT برای کارفرمایان به آنها امکان می دهد هویت و اطلاعات شغلی مرتبط خود را همزمان ثابت کنند.” گفت.

این شرکت همچنین گفت که همکاری با HashPort می تواند در آینده قابل اجرا باشد و یک ابتکار معنادار برای پیشبرد رشد اقتصاد Web3 ژاپن است.

در این اطلاعیه آمده است: «هر دو طرف همچنین پیاده‌سازی کسب‌وکارهای محتوای مرتبط با NFT و توسعه زیرساخت‌ها برای اقتصاد Web3 را برای ترویج گسترش کسب‌وکارهای توکن در داخل و خارج از کشور در نظر خواهند گرفت».

مربوط: ژاپن از پشتوانه الگوریتمی استیبل کوین ها جلوگیری می کند

SMBC، یک موسسه مالی پیشرو ژاپنی، بخشی از گروه میتسویی، یکی از بزرگترین گروه های شرکتی در جهان است. در سال‌های اخیر، شرکت‌های مختلف میتسویی به طور فعال در حال بررسی ابزارهای بلاک چین و ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

در ماه فوریه، خانه تجاری ژاپنی Mitsui & Co ظاهراً در حال برنامه ریزی برای انتشار یک ارز رمزنگاری شده با طلا به نام ZipangCoin بود. توکن اوراق بهادار با پشتوانه دارایی را با مشارکت Securitize راه اندازی کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا