اخبار ارز دیجیتال

آژانس دیجیتال ژاپنی DAO را راه اندازی می کند، DAO و Web3 را بررسی می کند

این گروه با استناد به تصویب قانون مشابه ایالت وایومینگ در جولای ۲۰۲۱، اضافه کرد که مزایا و چالش‌های اعطای وضعیت قانونی DAO در ژاپن را در نظر خواهد گرفت.

آژانس دیجیتال ژاپن با هدف هماهنگ کردن ابتکارات ملی مرتبط با تحول دیجیتال، یک سازمان غیرمتمرکز تحقیقاتی مستقل (DAO) را با هدف Web3 راه اندازی کرده است.

در جلسه ای در ۲ نوامبر، آژانس دیجیتال گفت که DAO را برای بررسی “عملکردها و نقش های” آن ایجاد کرده است. این گروه اضافه کرد که مزایا و چالش های اعطای وضعیت قانونی DAO در ژاپن را بررسی خواهد کرد و به این اشاره کرد که ایالت وایومینگ ایالات متحده قانون مشابهی را در جولای ۲۰۲۱ تصویب کرد.

به گفته آژانس دیجیتال، این آژانس قصد دارد جنبه‌هایی از دارایی‌های دیجیتال و DAOهایی را که می‌توانند برای «جرایم فرامرزی که از فناوری بلاک چین بهره‌برداری می‌کنند» استفاده شود و حفاظت از کاربر را تهدید می‌کند، بررسی کند. این اعلامیه حاکی از آن است که آژانس می تواند تجزیه و تحلیل بلاک چین شکایات مربوط به فضای دارایی دیجیتال از مقامات ژاپنی را انجام دهد.

آژانس دیجیتال گفت: «هر یک از خدمات و ابزارهایی که در مورد وب ۳.۰ مورد بحث قرار می‌گیرند، از جمله دارایی‌های رمزنگاری، DeFi، NFT، DAO و Metaverse، مزایا و خطرات خاص خود را دارند. ما مشکلات زیادی برای حل داریم.»

این آژانس افزود که در حال بررسی سایر ابتکارات مرتبط با تحول دیجیتال، از جمله آزمایش‌های توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است که «تجربه کاری کارکنان را ثابت می‌کند». این گروه خاطرنشان کرد که چنین توکن هایی، مانند بسیاری از دارایی های رمزنگاری شده، باید خارج از مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم کشور باشند.

مربوط: رگولاتورهای ژاپنی قوانین رمزنگاری را آرام می‌کنند تا فهرست سکه‌ها را آسان‌تر کنند

ژاپن از نظر بسیاری سختگیرانه ترین قوانین رمزنگاری را در منطقه دارد، اما این کشور با پذیرش پیشروی کرده است. او گفت که سعی خواهد کرد خدمات Web3 را ارتقا دهد. فوکوکا سیتی که قصد دارد به یک هاب وب ۳ تبدیل شود، با شرکتی که پشت بلاک چین Astar قرار دارد نیز شریک شده است.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا