اخبار ارز دیجیتال

ژاپن با پیشنهاد Web3، محیط دوستدار رمزنگاری را ترویج می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم پروژه Web3 ژاپن کاغذ سفیدی را منتشر کرده است که در آن راه‌هایی برای گسترش صنعت ارزهای دیجیتال ژاپن به منظور ایجاد فضایی خوشایند برای ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کند.

تیم پروژه Web3 حزب حاکم لیبرال دموکرات ژاپن کاغذ سفیدی را منتشر کرده است که حاوی پیشنهادهایی برای گسترش صنایع این کشور است که توسط دولت نخست وزیر فومیو کیشیدا در استراتژی ملی گنجانده شده است.

هدف تیم پروژه Web3 دور زدن فرآیند بوروکراتیک معمول برای تدوین پیشنهادهای نظارتی برای همه چیز از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تا سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) است.

برخلاف سایر دولت هایی که به دنبال اجرای مقررات حمایت از مصرف کننده هستند، ژاپن به دنبال ایجاد فضای خوشایند تری برای ارزهای رمزنگاری شده است زیرا بسیاری از مشاغل به دلیل تعهدات مالیاتی بالا به کشورهای دیگر نقل مکان کرده اند. من سخت کار می کنم.

طبق کاغذ سفید، ژاپن باید در اجلاس G7 امسال رهبری نشان دهد و باید به موضوع ارزهای دیجیتال بپردازد. این سند توصیه می‌کند که کشورها بر مزایای بالقوه Web3 تمرکز کنند و موضع برجسته‌ای را در مورد نوآوری‌های اخلاقی و ناشناس فناوری ایجاد کنند.

علاوه بر این، وایت پیپر اصلاحات بیشتری را در قوانین مالیاتی توصیه می کند و اذعان می کند که استثنائات قابل توجهی برای صادرکنندگان توکن قبلاً اعطا شده است. اینها شامل معافیت های مالیاتی برای شرکت هایی است که دارای توکن های صادر شده توسط شرکت های دیگر هستند که قرار نیست در کوتاه مدت معامله شوند. این پیشنهاد می‌دهد که امکان ارزیابی خود را فراهم کند، به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا زیان‌های خود را تا سه سال پیش ببرند، و پیشنهاد می‌کند که ارزهای رمزنگاری‌شده تنها زمانی باید مشمول مالیات شوند که به ارزهای فیات تبدیل شوند.

این کاغذ سفید یک نگرانی مبرم در مورد فقدان استانداردهای حسابداری را شناسایی می کند که یافتن حسابرسان را برای شرکت های Web3 دشوار می کند. این سند توصیه می کند که وزارتخانه ها و سازمان ها به مؤسسه حسابداران رسمی ژاپن در تهیه دستورالعمل ها کمک کنند. علاوه بر این، تصویب قانون DAO را با الگوبرداری از شرکت های با مسئولیت محدود ژاپنی که با شرکت های با مسئولیت محدود قابل مقایسه هستند، پیشنهاد می کند. همچنین اصلاحاتی در قانون شرکت ها و قانون ابزارهای مالی و مبادلات پیشنهاد می کند.

مربوط: آژانس خدمات مالی ژاپن در مورد اپراتورهای ثبت نشده مانند Bybit هشدار می دهد

وایت پیپر نشان می‌دهد که روند بررسی توکن‌هایی که قبلاً در گردش هستند کوتاه شده است، اما ارزیابی توکن‌های جدید صادر شده توسط نهادهای خارجی هنوز کند است. این نشان می دهد که رویه ها باید شفاف تر شوند تا ناشران بتوانند اطلاعات ضروری را برای ارزیابی ارائه دهند.

سال گذشته، ژاپن چارچوبی را برای تنظیم استیبل کوین ها تصویب کرد. وایت پیپر جدید اهمیت آماده سازی محیط برای ثبت استیبل کوین و ایجاد نهادهای خود تنظیمی را برجسته می کند. همچنین پیشنهاد می کند که یک پیشنهاد استیبل کوین با پشتوانه ین ایجاد شود.

مجله: 700 میلیون دلار ETF بیت کوین سامسونگ سقوط کرد، کوین بیس از ژاپن خارج شد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا