اخبار ارز دیجیتال

آژانس خدمات مالی ژاپن هشدار می دهد که Binance، Bybit و سایرین بدون ثبت نام کار می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آژانس خدمات مالی ژاپن به بایننس، بای بیت، MEXC گلوبال، بیت فارکس و سایرین نسبت به عملیات ثبت نشده هشدار داده است زیرا صرافی های ارزهای دیجیتال ژاپن را سرکوب می کند.

در نامه هشدارآمیز آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) که روز جمعه منتشر شد، تعدادی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال خارجی از جمله بایننس، بای‌بیت، MEXC Global و Bitget بدون ثبت نام مناسب در این کشور فعالیت می‌کنند. قانون

طبق این نامه هشدار، آژانس خدمات مالی اعلام کرد که صرافی فهرست شده با انجام تجارت مبادله دارایی های رمزنگاری بدون ثبت نام مناسب، مقررات تسویه پول ژاپن را نقض کرده است. رگولاتور تصریح کرده است که فهرست فعلی معامله‌گران ثبت‌نشده ممکن است وضعیت فعلی مشاغل ثبت‌نشده را به درستی نشان ندهد.

اقدام FSA به دنبال سرکوب صرافی های رمزنگاری ثبت نشده در این کشور آسیای شرقی صورت می گیرد. در سال 2020، FSA مقررات جدیدی را معرفی کرد که صرافی های ارزهای دیجیتال را ملزم به ثبت نام در FSA و دریافت مجوز برای فعالیت در ژاپن می کرد.

هشدار بایننس از آژانس خدمات مالی نشان می دهد که صنعت کریپتو در ژاپن و جاهای دیگر با نظارت بیشتر نظارتی مواجه است. ریسک‌های مرتبط با مبادلات غیرقانونی ارزهای دیجیتال، مانند تقلب، پولشویی و دستکاری بازار، به طور فزاینده‌ای برای تنظیم‌کننده‌ها نگران‌کننده هستند.

ژاپن با قوانین جدید در بخش‌های کریپتو و وب 3 دست و پنجه نرم می‌کند، اما این صنعت را به سختی دیگر اقتصادهای بزرگ مانند ایالات متحده سرکوب نکرده است.

مربوط: مدیر عامل کایکو: سرکوب ایالات متحده، «مرکز ثقل» کریپتو را به هنگ کنگ سوق می دهد

صرافی ارزهای دیجیتال Binance و بنیانگذار آن ژائو چانگ پنگ اخیراً توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) به دلیل نقض مقررات ایالات متحده مورد شکایت قرار گرفتند.

FSA همچنین یک نامه هشدار رسمی به بایننس برای فعالیت بدون مجوزهای لازم در سال 2021 صادر کرده است.

کوین تلگراف با Binance، Bybit و MEXC تماس گرفت تا درباره هشدار صادر شده توسط آژانس خدمات مالی ژاپن اظهار نظر کند، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: ادعاهای رشوه 40 میلیون دلاری SBF مبنی بر تلاش آمریکا و چین برای کشتن بایننس: آسیا اکسپرس

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا