🚨 اخبار ارز دیجیتال

ژاپن به شرکت های نوپا اجازه می دهد تا با انتشار ارز مجازی به جای سهام، سرمایه جمع آوری کنند

به گزارش رسانه محلی Nikkei.com، آخرین سیستم به طور خاص برای دسته ای از صندوق ها به نام مشارکت های محدود سرمایه گذاری (LPS) اعمال می شود.

رسانه‌های محلی گزارش دادند که دولت ژاپن قصد دارد به استارت‌آپ‌ها اجازه دهد تا از طریق انتشار ارزهای مجازی، ارزها و سایر دارایی‌ها به جای سهام، بودجه عمومی را جمع‌آوری کنند.

به گزارش پایگاه خبری مالی ژاپن، Nikkei.com، جدیدترین سیستم به طور خاص برای دسته ای از وجوه به نام مشارکت محدود سرمایه گذاری (LPS) اعمال می شود. ژاپن تاکنون در پذیرش دارایی های دیجیتال از بقیه دنیا عقب مانده است. با این حال، این وضعیت در ماه های اخیر در حال تغییر است.

تنظیم کننده اصلی مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA) در ۳۱ آگوست یک حرکت بزرگ برای بازنگری قوانین مالیاتی مربوط به ارزهای مجازی انجام داد و در نتیجه آن را ملزم به ایفای نقش فعال تر در مقررات ارز مجازی کرد. این اقدام قابل توجه با هدف معافیت کسب‌وکارهای محلی از مالیات «درآمدهای غیرقابل تحقق» پایان سال بر روی ارزهای دیجیتال است.

نخست وزیر ژاپن فومیو کیشیدا در سخنرانی اصلی خود در اولین روز کنفرانس WebX در توکیو بر تعهد کشورش به تقویت صنعت Web3 تاکید کرد. وی تاکید کرد که اینترنت پتانسیل تحول آفرین و ایجاد تغییرات اجتماعی را دارد.

بایننس اخیراً به کوین تلگراف تأیید کرده است که از اوت شروع به ارائه خدمات به کاربران رمزارز در ژاپن خواهد کرد. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت پلتفرم صرافی محلی Sakura Exchange Bitcoin (SEBC) را در نوامبر ۲۰۲۲ خریداری کرد و خرید یک ارائه‌دهنده خدمات صرافی رمزنگاری ثبت شده در ژاپن، ورود مجدد Binance به ژاپن را نشان داد. مسیر باز شد.

مربوط: شرکت بازاریابی می خواهد ۹۰ درصد از جمعیت ژاپن از Web3: KBW 2023 استفاده کنند

کوین تلگراف برای کسب اطلاعات بیشتر با دولت ژاپن تماس گرفته است، اما هنوز هیچ بازخوردی در زمان انتشار دریافت نکرده است.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای پر نوسان محافظت کنید.Bitcoin OG و کارشناسان نظرات خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا