اخبار ارز دیجیتال

رانندگان تاکسی جامائیکایی از پذیرش Jamdex CBDC خوش‌بین هستند

دوره های اندرو تیت

آلدو آنتونیو، یکی از بنیانگذاران و سرپرست اجرایی گروه اتحاد حمل و نقل ملی، معتقد است Jamdex یک تغییر دهنده بازی برای حمل و نقل عمومی است و باید مورد استقبال قرار گیرد.

اپراتورهای اتوبوس و تاکسی جامائیکایی مایلند از Jamdex، ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور (CBDC) استفاده کنند، زیرا مردم محلی به دنبال ساده‌سازی عملیات خود و کاهش هزینه‌ها و خطرات امنیتی هستند.

بانک مرکزی جاماسیا Jam-Dex (مخفف صرافی دیجیتال جامائیکا) را در سال 2022 راه اندازی خواهد کرد. این توسط یک رویداد airdrop برای تشویق پذیرش گسترده پشتیبانی شد. اخیراً، آلدو آنتونیو، یکی از بنیانگذاران و سرپرست اجرایی گروه اتحاد حمل و نقل ملی (NTAG)، از تلاش ها برای افزایش پذیرش Jam-Dex در صنعت حمل و نقل پرده برداری کرد.

بر اساس گزارش محلی جامائیکا آبزرور، آنتونیو گفت که علاقه به CBDC در بین رانندگان اتوبوس و تاکسی در حال کاهش است، که عمدتاً به دلیل نرخ پایین پذیرش در بین فروشندگان و مصرف کنندگان است. با وجود این، آنتونیو همچنان خوشبین است.

“ما فکر می کنیم Jam-Dex یک تغییر دهنده بازی برای حمل و نقل عمومی است و باید مورد استقبال قرار گیرد.”

آنتونیو معتقد است برای اینکه Jam-Dex قابل دوام باشد، جامائیکا به مشتریان بیشتری نیاز دارد که مایل به استفاده از CBDC باشند. بدون توانایی جذب مشتری، تجار علاقه خود را از دست می دهند و در نهایت ارزهای دیجیتال را به کلی کنار می گذارند.

به گفته آنتونیو، دو حوزه اصلی که می توانند استفاده روزانه از Jam-Dex را افزایش دهند، غذا و حمل و نقل هستند. او اضافه کرد:

اگر آنها (جامائیکایی ها) بتوانند از Jam-Dex برای رفت و آمد و پرداخت هزینه حمل و نقل به صورت روزانه استفاده کنند، آنگاه ارز دیجیتال به افراد بیشتری خواهد رسید.

علاوه بر این، تکثیر CBDC ها نگرانی رانندگان را در مورد حمل پول نقد یا برگشت پول کاهش می دهد. جامائیکا در حال حاضر در تلاش است تا خدمات CBDC را بر روی تلفن های همراه برای عموم مردم در دسترس قرار دهد. آنتونیو نتیجه گرفت: “اگر این اتفاق بیفتد و آموزش انجام شود، صنعت می تواند در موقعیتی باشد که پرداخت های نوع Jamdex را تا ژانویه بپذیرد، اگر نه زودتر.”

با تخمینی 25000 تا 30000 مالک ترانزیت که در جامائیکا زندگی می کنند، Jam-Dex دامنه دسترسی خود را فراتر از 10000 فروشنده فعلی خود با 200000 نفر از CBDC از طریق کیف پول دیجیتال Lynk خود گسترش خواهد داد. مفید است.

مربوط: توییتر ارز دیجیتال از نام و لوگوی CBDC جامائیکا راضی نیست

در حالی که جامائیکا به دنبال رانندگان تاکسی برای تسهیل اجرای CBDC است، خودروساز ژاپنی نیسان تلاش های Web3 خود را افزایش می دهد.

در سه ماهه اول سال 2023، نیسان چهار علامت تجاری جدید مرتبط با Web3 را در ایالات متحده ثبت کرد. علاوه بر این، بخش ژاپن این شرکت در حال تجربه فروش خودرو در متاورس است. بایگانی USPTO نشان می دهد که نیسان قصد دارد یک بازار توکن غیر قابل تعویض (NFT) برای تجارت و تولید لباس مجازی، ماشین، کلاه، کارت بازرگانی، اسباب بازی، بلیط و NFT ایجاد کند.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا