اخبار ارز دیجیتال

SafeMoon توصیه شده توسط Jake Paul پس از معرفی اشکال در ارتقاء هک می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گفته می شود که تابع burn() عمومی معرفی شده در آخرین ارتقاء به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را از آدرس های دیگر رایت کنند.

SafeMoon، پروژه‌ای که قبلاً توسط افراد مشهور و تأثیرگذاران اجتماعی مانند Jake Paul و Soulja Boy تأیید شده بود، اعلام کرده است که استخر نقدینگی (LP) آن به خطر افتاده است. SafeMoon تایید کرد که در حال انجام اقداماتی برای “حل و فصل مشکل در اسرع وقت” بدون افشای جزئیات در مورد حمله است.

مانند بسیاری دیگر از پروژه های ارز دیجیتال در سال 2021، SafeMoon توسط بسیاری از نام های بزرگ حمایت شد. با این حال، در یک شکایت فوریه 2022، نوازندگانی از جمله نیک کارتر، سولجا بوی، لیل یاکتی، یوتیوبر جیک پل، و بن فیلیپس به بهانه سود غیرواقعی، روی خرید توکن‌های SafeMoon (SFM) سرمایه‌گذاری کردند. ادعا می‌شود خانه‌های گمراه‌کننده از واقعیات تقلید کرده‌اند. طرح پونزی. .

جیک پل در حال تبلیغ توکن SafeMoon در سال 2021 است. منبع: توییتر

تحقیقات ما در مورد هک SafeMoon نشان داد که مهاجمان تقریباً 27000 BNB (BNB) به ارزش 8.9 میلیون دلار را سرقت کردند. Safemoon هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است. علاوه بر این، کاربران از ارسال نظرات در مورد اعلامیه هایی که نقض LP را آشکار می کنند، منع می شوند.

محقق بلاک چین Pecshield این مشکل را به ارتقای نرم افزار اخیر به عنوان یک علت بالقوه که این اشکال را معرفی کرده است، محدود کرده است. گفته می شود که تابع burn() عمومی معرفی شده در آخرین ارتقاء به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را از آدرس های دیگر رایت کنند.

مانند توضیح داد به گفته یکی از اعضای انجمن DeFi Mark، مهاجمان از این آسیب پذیری برای حذف توکن SFM و افزایش مصنوعی قیمت توکن استفاده کردند. مهاجمان از این موقعیت استفاده کردند و توکن های خود را با قیمت بالا به فروش رساندند.

مروری بر اکسپلویت SafeMoon.منبع: Pecshield

در همین حال، مهاجمان یادداشتی را به همراه تراکنش، همانطور که در بالا مشاهده می کنید، گذاشتند:

“یک دقیقه استراحت کنید. ما به طور تصادفی شما را در خط مقدم حمله علیه شما قرار دادیم. می خواهیم پول را برگردانیم و یک کانال ارتباطی امن ایجاد کنیم. بیایید صحبت کنیم.”

به سرمایه گذاران توصیه می شود تا زمانی که SafeMoon راه حل را به طور رسمی اعلام نکند، برای جلوگیری از از دست دادن سرمایه، در این پروژه سرمایه گذاری نکنند.

مربوط: ردیاب جدید Crypto Suit Suit 300 مورد از SafeMoon تا Pepe the Frog را برجسته می کند

به دنبال یک حادثه امنیتی اخیر که شامل دسترسی غیرمجاز به کیف پول داغ است، شرکت سازنده خودپرداز بیت کوین (BTC) جنرال بایت قصد دارد به مشتریانی که وجوه خود را از دست داده اند، بازپرداخت کند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، این هک باعث از دست دادن 56 بیت کوین و 21.82 اتر (ETH) به ارزش 1.9 میلیون دلار شد.

مجلات: Huawei NFTs، Toyota Hackathon، کره شمالی در مقابل بلاک چین: Asia Expressنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا