🚨 اخبار ارز دیجیتال

جاکوب روچیلد در ۸۷ سالگی درگذشت، این نمونه کارنامه رمزنگاری او است

لرد جاکوب روچیلد، همتای بریتانیایی، بانکدار سرمایه گذاری و عضو خانواده بانکی روچیلد، در سن ۸۷ سالگی درگذشت. اگرچه او در سال ۲۰۱۹ از سمت رئیس و مدیر RIT Capital Partners (سرمایه گذاری روچیلد سابق) کنار رفت، اما در سال ۲۰۱۹ رئیس تراست سرمایه گذاری باقی ماند. مرگ او.

برندهای Animoca، Kraken، Paxos، چه چیز دیگری؟ سفر کریپتو جیکوب روچیلد

این لرد روچیلد بود که سرمایه گذاری هنگفتی را در استارت آپ های ارزهای دیجیتال و بلاک چین تحت رهبری RIT Capital Partners آغاز کرد.

جامعه جهانی کریپتو برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ بحث درباره این روند را آغاز کرد، زمانی که خانواده روچیلد تصمیم گرفتند دلار آمریکا را به «ارزهای دیگر» تبدیل کنند. برخی از علاقه مندان اشاره کرده اند که بیت کوین (BTC) می تواند پناهگاه امنی برای سرمایه گذاران افسانه ای باشد.

با این حال، اولین سرمایه گذاری تایید شده در بخش کریپتو در سال ۲۰۲۱ اعلام شد. واحد VC که توسط روچیلد تأسیس شد، یک دور ۸.۸ میلیون دلاری را برای پلتفرم بلاک چین مبتنی بر HK Aspen Digital رهبری کرد.

علاوه بر Aspen Digital، ما همچنین دارای برندهای Animoca از پیشگامان GameFi، بازی پیشرو Web3 The Sandbox (SAND)، اکوسیستم تبادل کریپتو متمرکز سطح بالا Kraken، و NFT سنگین وزن پشت کریپتو کیتی، NBA Top Shot and Flow، Dapper هستیم. (FLOW) آزمایشگاه ها بلاک چین L1 برای مجموعه های دیجیتال.

RIT در بحبوحه سقوط کریپتو در سال ۲۰۲۲ شاهد تغییر عمده سبد سهام است

اگرچه مجموع دقیق سرمایه‌گذاری‌ها هرگز فاش نشد، اما گفته می‌شود که Rothschild Trust مستقر در بریتانیا ۲ تا ۳ درصد از سبد خود را در محصولات مرتبط با بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده است.

RIT Capital Partners، در میان دیگران، از دورهای مالی Paxos Global، پلتفرم Web3 پشت USDP و سایر استیبل کوین های متمرکز حمایت کرد.

طبق گزارشی در سال ۲۰۲۲، تراست سرمایه گذاری ۴.۶ میلیارد دلاری، سهام خود را در پروتکل های ارزهای دیجیتال پس از سقوط ناشی از درام FTX/Alameda به نصف کاهش داد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا