🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلوک جک دورسی به دنبال نظر در مورد «کیت توسعه معدن» پیشنهادی است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرپرست محصول سخت‌افزار ماینینگ Block، Naoise Irwin، به دنبال مشاوره در مورد کیت توسعه سخت‌افزار و نرم‌افزار پیشنهادی برای استخراج بیت‌کوین است.

شرکت پرداخت بلاک، که قبلاً اسکوئر نامیده می‌شد، با برنامه‌های بالقوه برای ساخت «کیت توسعه ماینینگ» در حال حفاری عمیق‌تر در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال است.

یک پست وبلاگی در ۷ مارس نشان داد که شرکت فناوری چند ملیتی که توسط جک دورسی تأسیس شده است در حال بررسی آخرین چشم انداز خود برای پیشبرد جاه طلبی های استخراج بیت کوین (BTC) خود است. Naoise Irwin، مدیر ارشد محصول برای ماینینگ سخت‌افزار، از طریق ایمیل درخواست بازخورد درباره این مفهوم کرد.

کیت توسعه ماینینگ (MDK) «مجموعه ای از ابزارها» را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا استخراج بیت کوین را «در دسترس و باز» کند.

بلاک می گوید این کیت شامل چندین چیز است، از جمله “هشبورد” استخراج بیت کوین درجه صنعتی” که برای سازگاری با برد کنترل سفارشی شرکت و کنترل کننده های شخص ثالث مانند Raspberry Pi طراحی شده است. این کیت شامل اجزای زیر است.

علاوه بر این، بردهای کنترلی طراحی شده سفارشی که برای کار با “هشبورد” طراحی شده اند نیز موجود هستند.

این شرکت پرسید که کاربران دوست دارند چه ویژگی هایی را در سخت افزار پیشنهادی ببینند، از جمله نیازهای برق، اتصال مورد نیاز و هزینه های مورد نیاز.

همچنین دارای یک سیستم عامل متن باز، API نرم افزار و وب جلویی است که می گوید “به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پارامترهای عملکرد کلیدی هشبوردها را تغییر دهند.”

مسدود کردن بازخورد اضافی در مورد نرم افزار، مراجع، و اسناد پشتیبانی را درخواست کرد.

“هدف پشت MDK این است که مجموعه ای از ابزارها را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد که به باز کردن خلاقیت و نوآوری در سخت افزار استخراج بیت کوین کمک می کند.”

این طرح پروژه‌های کیت توسعه‌دهنده بیت‌کوین و کیت توسعه‌دهنده لایتنینگ را که توسط Block Grant Spiral توسعه داده‌اند، تکرار می‌کند.

مربوط: بلاک پس از نزدیک به دو سال همچنان به دنبال شرکای کیف پول است

در اکتبر ۲۰۲۱، دورسی برنامه‌هایی برای سیستم استخراج بیت‌کوین منبع باز برای مشاغل و افراد اعلام کرد. این برنامه ها در ژانویه ۲۰۲۲ تأیید شدند و توسعه آغاز شد.

ایروین گفت: «از آن زمان، ما تیمی را برای بررسی استراتژی‌های سخت‌افزار استخراج تشکیل داده‌ایم و فرآیند طولانی توسعه تراشه نیمه‌رسانای استخراج بیت‌کوین (ASIC) خود را آغاز کردیم.

او در پایان پست وبلاگ اظهار داشت که به روز رسانی های بیشتر در مورد برنامه سخت افزار ماینینگ در هفته ها و ماه های آینده ارائه خواهد شد.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا