اخبار ارز دیجیتال

صندوق امداد جک دورسی 5 میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی بیت کوین محور متعهد می شود

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که این صندوق بیش از 500 میلیون دلار را به پروژه هایی مانند پروژه Tor، بنیاد فناوری سیگنال و موسسه کالیکس توزیع کرده است.

برینک، یک سازمان غیرانتفاعی که برای کمک به توسعه دهندگان بیت کوین اختصاص دارد، از اهدای 5 میلیون دلاری از سوی مدیرعامل بلاک جک دورسی و گروه سرمایه گذاری Start Small او خبر داده است.

برینک در توییتی در 14 ژوئن گفت: گفت دورسی و استورت اسمال متعهد شدند که سالانه 1 میلیون دلار برای پنج سال آینده به عنوان بخشی از “تلاش برای تامین مالی توسعه دهندگان” اهدا کنند. دورسی در آوریل 2020 صندوقی را برای مبارزه با همه‌گیری کووید-19 راه‌اندازی کرد و سپس از سمت مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری کرد. در آن زمان، مدیر عامل توییتر گفت که این صندوق را با یک میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.

بر اساس وب سایت Start Small، این صندوق در زمان انتشار این مقاله، پروژه Tor، یک سازمان غیرانتفاعی در پشت مرورگر ناشناس Tor، و بنیاد فناوری سیگنال، که از سیگنال حمایت می کند، بیش از 1.4 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. بیش از 500 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است. برای پروژه هایی مانند موسسه Calyx، یک برنامه پیام رسانی و پلت فرم آموزشی برای حفظ حریم خصوصی دیجیتال.

برینک که در سال 2020 تأسیس شد، برنامه های کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه را برای حمایت از توسعه دهندگان و مهندسان بیت کوین منبع باز (BTC) ارائه می دهد. جدا از حامیان رمزارز مانند دورسی، شرکت‌های دارایی دیجیتال مانند Nexo تاکنون به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای حمایت از توسعه‌دهندگان BTC به این گروه کمک مالی کرده‌اند.

مربوط: سهم ایالات متحده از توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال جهانی طی 5 سال 26 درصد کاهش یافت — a16z

شرکت‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین تلاش‌های مشابهی را برای راه‌اندازی سرمایه انجام می‌دهند تا توسعه‌دهندگان را تشویق کنند تا از مشکلات خلاص شوند. Dogecoin (DOGE) یک صندوق 360000 دلاری برای توسعه دهندگان اصلی در دسامبر 2022 راه اندازی خواهد کرد، در حالی که توسعه دهنده متاورس Animoca Brands گزارش شده است که در حال برنامه ریزی یک میلیارد دلاری برای استارت آپ ها است.

مجله: ارزهای دیجیتال نحوه ارائه کمک و خدمات توسط سازمان های بشردوستانه را تغییر می دهندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا