🚨 اخبار ارز دیجیتال

“لحظه عرضه اولیه بیت کوین”: Bitwise CIO در ETF ها BTC را تقویت می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مت هوگان: «این لحظه عرضه اولیه بیت کوین است».
  • هوگان می گوید که تقاضای بیت کوین ETF بیشتر رشد خواهد کرد

مت هوگان، مدیر ارشد فناوری Bitwise، با حضور در برنامه Squawk Box CNBC، نظر خود را در مورد رونق فعلی بیت کوین ناشی از صندوق های نقدی معامله شده در بورس BTC روشن کرد. وی همچنین توضیح داد که مشتریان اصلی این ETF ها چه کسانی هستند. Bitwise Investments یک صندوق شاخص ارز دیجیتال و ارائه‌دهنده ETF است و یکی از شرکت‌هایی است که ETF بیت‌کوین را در ژانویه راه‌اندازی کرد.

در همین حال، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، همچنان بالاتر از سطح ۶۳۰۰۰ دلار معامله می شود و از اوج آوریل ۲۰۲۱ عبور می کند. از ابتدای سال ۲۰۲۴ (فقط در دو ماه) قیمت بیت کوین تقریباً ۵۰ درصد افزایش یافته است و همانطور که بسیاری از کارشناسان معتقدند به نظر می رسد به بالاترین حد خود نزدیک می شود.

مت هوگان: «این لحظه عرضه اولیه بیت کوین است».

هوگان در پاسخ به سوال اندرو سورکین، مجری Squawk Box در مورد اینکه چه نوع سرمایه‌گذاری‌هایی ETF بیت کوین را خریداری می‌کنند، به اشتراک گذاشت که همه آنها دسته‌بندی سرمایه‌گذاران هستند. بنابراین، اینها موسسات مالی، سرمایه گذاران فردی و صندوق های تامینی هستند.

هوگان بر این باور است که ظرف چند ماه آینده موج بزرگتری از سرمایه گذاران را به بازار خواهد دید: صندوق های سرمایه گذاری مشترک بانک های بزرگ شروع به تبدیل به ETF می کنند.

CIO افزایش عمده اخیر در قیمت بیت کوین را به عنوان “لحظه عرضه اولیه بیت کوین” و “عصر جدیدی در کشف قیمت بیت کوین” توصیف کرد. IPO (عرضه عمومی اولیه) در اینجا احتمالاً به این واقعیت اشاره دارد که ETF های بیت کوین نقطه ای به سرمایه گذاران امکان می دهد سهام ETF با پشتیبانی بیت کوین را خریداری کنند.

مت هوگان انتظار دارد که قیمت بیت کوین می تواند به طور قابل توجهی بالاتر از سطح فعلی باشد.

هوگان می گوید که تقاضای بیت کوین ETF بیشتر رشد خواهد کرد

هوگان در مورد این سوال که چه کسانی و تا چه اندازه این سهام ETF را موسسات مالی، یعنی مالکان خرد خریداری می کنند، بیان کرد که اولین گروهی که شروع به خرید ETF کردند، عمدتاً سرمایه گذاران فردی و صندوق های تامینی بودند. او می گوید که مشاوران مالی مستقل بعداً به آنها ملحق می شوند.

برای ارائه شواهدی مبنی بر اینکه جریان سرمایه گذاری بسیار بزرگتر خواهد بود، هوگان پس از صحبت با CNBC گفت که او یک سفر هواپیما خواهد داشت تا درباره این ETF ها با یکی از بزرگترین شرکت های مشاوره شرکتی در ایالات متحده صحبت کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا