اخبار ارز دیجیتال

ایتالیا رنسانس هنر رمزنگاری را ایجاد می کند: گزارش بازار NFT

آخرین گزارش بازار NFT Research و Market درباره ایتالیا پیش‌بینی می‌کند که بازار NFT این کشور تا پایان سال ۲۰۲۲ رشد ۴۷.۶ درصدی خواهد داشت.

ایتالیا یکی از پایتخت های فرهنگی اروپاست که دارای قرن ها تاریخ، هنر و فرهنگ است. یک گزارش جدید می‌گوید اکنون همچنین پیشنهاد شده است که یک رنسانس هنر رمزنگاری از طریق بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) ایجاد شود.

بر اساس داده‌های کتاب اطلاعات هوش بازار NFT و دینامیک رشد آینده Research and Market’s Italy، انتظار می‌رود بازار NFT ایتالیا تا پایان سال ۲۰۲۲ تا ۴۷.۶ درصد رشد کند.

به این ترتیب ارزش بازار NFT ایتالیا حدود ۶۷۱ میلیون دلار است.

علاوه بر این، طی پنج سال آینده، صنعت NFT ایتالیا پیش‌بینی می‌شود که نرخ رشد مرکب سالانه ثابت رو به بالا ۳۴.۶ درصد باشد. پیش بینی می شود هزینه NFT تا سال ۲۰۲۸ به ۳.۶ میلیارد دلار برسد.

بر اساس گزارش ها، برخی از موفقیت های این کشور در NFT ها ناشی از صحنه هنری و فرهنگی پر جنب و جوش آن است. برندهای مد لوکس ایتالیایی مانند گوچی و دولچه و گابانا، صنعت را در پذیرش فناوری Web3 رهبری کرده‌اند.

آنها نه تنها نماینده نوآوری ایتالیا بودند، بلکه الهام بخش کل صنعت مد بودند. سال گذشته دولچه و گابانا ۲۵.۶ میلیون دلار از NFT و گوچی ۱۱.۵ میلیون دلار درآمد کسب کردند.

این برندها همچنین از طریق رویدادهای دیجیتالی و ابزارهای پوشیدنی، که بسیاری از آنها NFT ها را در خود جای داده اند، ابتکاراتی را برای وارد کردن جوامع به دنیای ماوراء الطبیعه رهبری می کنند.

برندهای مد تنها کسانی نیستند که ایتالیا را به کانون توجه NFT سوق می دهند. تاریخ غنی فرهنگی این کشور نیز شاهد فعالیت های مرتبط با Web3 بوده است.

یک پروژه NFT به نام Monuverse که در حال حفظ مکان‌های تاریخی از طریق دارایی‌های دیجیتال است، از Arco della Pace یا Arc of Peace در میلان ایتالیا به عنوان اولین موضوع خود استفاده کرد.

هنرمندان ایتالیایی هیئت حاکمه خود را برای حمایت از هنرمندان NFT ایتالیایی دارند. این «رنسانس کریپتو» نامیده می‌شود و یادآور ظهور ایتالیا به عنوان یک رهبر هنری در دوران رنسانس است.

مربوط: لیست سفید NFT چیست و چگونه می توانم عضو شوم؟

از سوی دیگر، حال و هوای کلی صنعت کریپتوکارنسی ایتالیا نیز در حال افزایش است. اخیرا، توسعه دهنده بلاک چین Algorand قصد دارد از فناوری خود برای پشتیبانی از پلتفرم های تضمین بانکی و بیمه ایتالیایی استفاده کند. در ماه نوامبر، جمینی برای فعالیت در ایتالیا چراغ سبز دریافت کرد.

با این حال، در اول دسامبر، ایتالیا سند بودجه خود را برای سال آینده منتشر کرد که نشان می‌دهد مالیات بر عایدی سرمایه جدید ۲۶ درصدی بر سود ارزهای دیجیتال در سال آینده است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا