اخبار ارز دیجیتال

سناتور ایتالیایی با سخنرانی تولید شده توسط هوش مصنوعی پارلمان را تحریک کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک سناتور ایتالیایی از GPT-4 OpenAI برای ایجاد یک سخنرانی پارلمانی برای برانگیختن یک “بحث جدی” در مورد این فناوری استفاده کرد.

یک سناتور ایتالیایی بدون اطلاع آنها در مقابل پارلمان ایتالیا سخنرانی کرد که کاملاً توسط هوش مصنوعی (AI) تشکیل شده بود.

بر اساس گزارش های خبری محلی، سناتور ایتالیایی مارکو لومباردو در ۳۱ مه در میان همکارانش در پارلمان “بحثی جدی” در مورد اینکه چه چیزی در خطر است و با استفاده از هوش مصنوعی چه اتفاقی خواهد افتاد، برانگیخت.

گفته می شود که سخنرانی لومباردو از طریق ربات چت GPT-4 OpenAI تولید شده است. وی در همان مصاحبه با رسانه های داخلی فاش کرد که چت بات را بر اساس پیش نویس توافقنامه ایتالیا و سوئیس در مورد کارگران فرامرزی که در دستور کار کنفرانس قرار داشت و همچنین سایر تحولات اخیر در این زمینه آموزش داده است. آی تی

برای من، فکر می‌کردم مهم است که پارلمان ایتالیا نیز به این پدیده اجتناب‌ناپذیر نگاه کند.»

کارلو کالندا، رهبر حزب آزیونه لومباردو، در توییتی نوشت که این سخنرانی “کامل” بود، اگرچه او مطمئن نبود که این توسعه را “پیشرفت” یا “گام به عقب” بنامد.

لومباردو به یک خبرنگار محلی گفت که می‌خواهد نشان دهد که مشاغل سیاستمداران نیز ممکن است توسط هوش مصنوعی “تهدید” شود.

غیرقابل تصور است که حتی سیاست هم از مقایسه با الگوریتم ها مستثنی باشد. ما باید بدانیم که چگونه آگاهانه از آن استفاده کنیم.

در ۱۸ می، مقامات ایتالیایی ۳۳ میلیون دلار برای تقویت توسعه مهارت های دیجیتال کارگرانی که به دلیل اتوماسیون و هوش مصنوعی در تخصص های مختلف در معرض خطر اخراج هستند، کنار گذاشتند.

مربوط: OpenAI به مقامات اروپایی در مورد مقررات آینده هوش مصنوعی هشدار می دهد

در ماه مارس، ایتالیا برنامه ChatGPT را از استفاده داخلی به دلیل نقض داده ها ممنوع کرد. پس از درخواست از OpenAI برای شفافیت بیشتر، برنامه توانست دوباره در ۲۹ آوریل، حدود یک ماه بعد، دوباره وارد کشور شود.

با این حال، پس از ممنوعیت ایتالیا، سایر دولت های جهان شروع به بررسی این فناوری و بررسی مقررات کردند. با این حال، برخی از دولت ها، مانند مقامات رومانیایی، استفاده از هوش مصنوعی را برای حمایت از سیاست ها آغاز کرده اند.

رگولاتورهای اتحادیه اروپا در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس قانون آتی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا برای تنظیم استفاده عمومی از ابزارهای مولد هوش مصنوعی هستند که انتظار می رود طی دو تا سه سال آینده به اجرا درآید.

اخیراً، یکی از مدیران اتحادیه اروپا گفت که قانون‌گذاران باید قوانین رفتاری داوطلبانه برای شرکت‌های هوش مصنوعی را تحت فشار قرار دهند تا زمان لازم برای اجرای قانون را تلف نکنند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا