اخبار ارز دیجیتال

وکلا: دادگاه های ایالات متحده NFT های خصوصی را به عنوان اوراق بهادار “مضحک” می دانند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نظر وکیل ناظم، زیرا قاضی ویکتور مارئو گفت Dapper Labs NBA Top Shot Moments NFT ممکن است امنیت را ایجاد کند.

مدیر ارشد حقوقی انجمن بلاک چین می گوید که دادگاه ایالات متحده به دنبال تصمیم قاضی فدرال که اجازه می دهد شکایت علیه Dapper Labs NBA Top Shots NFT آشکار شود، دارایی های دیجیتال در بلاک چین های خصوصی اوراق بهادار هستند. او گفت انجام این کار “احمقانه” است.

جیک چل، دادستان ایالات متحده، پس از اینکه قاضی فدرال، ویکتور مالئو، درخواست رد دادخواست سال ۲۰۲۱ را که Dapper Labs را متهم به فروش توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده، رد کرد. Binsky اظهار داشت.

چروینسکی، یکی از بسیاری از افراد در توییتر، گفت که رد این درخواست از سوی قاضی به این معنا نیست که این پرونده صادر شده است و “از نظر ظاهری قابل قبول است.” من بارها گفته ام که چنین است.

او توضیح داد: “قاضی هیچ تصمیمی گرفت. اجازه داد.”

جدا از این بحث، مضحک خواهد بود اگر هر دارایی دیجیتال ارزشمند ذخیره شده در یک پایگاه داده متمرکز یک امنیت باشد.

او توضیح داد: «این هر توسعه‌دهنده بزرگ بازی‌های ویدیویی، پلتفرم بلیط رویداد، برنامه پاداش سفر و غیره را به یک شرکت گزارش‌دهی عمومی که توسط SEC تنظیم می‌شود، تبدیل می‌کند.

یکی دیگر از وکیل ایالات متحده، جسی هاینز، نیز وزن کرد در یک پست توییتری در ۲۲ فوریه، او اشاره کرد که درخواست‌های رد «به ندرت موفقیت‌آمیز» است، زیرا شاکیان فقط باید مدارک کافی برای ادامه پرونده ارائه دهند.

قاضی حکم داد که در پرونده داپر، شاکیان شواهد کافی مبنی بر وجود نقض اوراق بهادار در صورت صحت همه ادعاها ارائه کرده اند.

وکیل دادگستری افزود: “اکنون ما به سمت کشف می رویم تا دریابیم حقایق واقعی چیست. پس از انجام این کار، داپر احتمالاً درخواستی برای قضاوت خلاصه خواهد کرد.”

در همین حال، جیمز مورفی، وکیل دیگر ایالات متحده معروف به “MetaLawMan”، استدلال کرد که ادعای Dapper Labs مبنی بر صدور NBA Top Shot Moment NFT در یک بلاک چین خصوصی منجر به تصمیم دادگاه برای رد این اتهامات شد. عامل پشت انحلال

این امر MetaLawMan را بر آن داشت تا پیشنهاد کند که در دعوای خود ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، این “می تواند کاملا مثبت تلقی شود” زیرا XRP بر روی یک بلاک چین عمومی منتشر می شود.

مربوط: Dapper Labs حساب های روسیه را پس از تحریم های جدید اتحادیه اروپا تعلیق کرد

یک شکایت دسته جمعی علیه Dapper Labs در ماه مه ۲۰۲۱ توسط شاکی Jeeun Friel تنظیم شد که ادعا می کند Dapper Labs NFTs را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده می فروشد.

قاضی مارئو در ۲۲ فوریه درخواست رد پرونده را رد کرد. او گفت که طرح خاصی که در آن Dapper Labs Moments NFTs را ارائه می‌کند، پتانسیل ایجاد روابط حقوقی کافی بین سرمایه‌گذاران و خود را برای برآورده کردن معیارهای قرارداد سرمایه‌گذاری تحت آزمون Howey دارد.

با این حال، قاضی Malleo گفت که همه NFT ها اوراق بهادار نیستند و هر مورد باید به صورت موردی مورد ارزیابی قرار گیرد، بنابراین حکم نهایی در این مورد می تواند سابقه ای برای NFT ها ایجاد کند. جنسیت پایین است.

بلافاصله پس از اخراج، توکن FLOW منتشر شده توسط Dapper Labs 6.4% از ۱.۲۴ دلار به ۱.۱۶ دلار در ۱۵ دقیقه کاهش یافت. با این حال، طبق گفته CoinGecko، توکن FLOW از آن زمان به ۱.۲۹ دلار بهبود یافته است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا