اخبار ارز دیجیتال

در حال انباشته شدن است: SEC کیفرخواست دیگری علیه SBF FTX ارائه می کند

SBF در نهایت با اتهامات جنایی روبرو خواهد شد و به ایالات متحده مسترد خواهد شد. بنابراین او باید با اتهام دیگری از SEC روبرو شود.

برای سام بنکمن-فرید، بنیانگذار شرم آور صرافی کریپتو FTX، بدترین چیز هنوز به پایان نرسیده است.

در ۱۲ دسامبر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرد که در حال تهیه کیفرخواست علیه سام بنکمن-فرید است، جدا از مواردی که منجر به دستگیری اخیر وی در باهاما شد.

در بیانیه‌ای در توییتر، SEC نقل قولی از گاربیر گروال، رئیس بخش اجرایی در ۱۲ دسامبر در توییتر منتشر کرد و گفت که این آژانس “یک کیفرخواست دیگر مربوط به نقض قوانین اوراق بهادار وی را تایید کرده است.”

گروال گفت که این اتهامات “فردا” در ۱۴ دسامبر در منطقه جنوبی نیویورک (SDNY) به صورت علنی مطرح خواهد شد.

مربوط: مدیر عامل جدید می گوید FTX یک شکست کامل در کنترل شرکتی در هر سطح از سازمان بود.

اعلامیه SEC تنها چند ساعت پس از انتشار اخباری مبنی بر دستگیری سام بنکمن-فرید در باهاما در ۱۲ دسامبر منتشر شد.

در بیانیه ای از سوی سناتور رایان پیندر، دادستان کل باهاما، پیندر گفت که این دستگیری یک اخطار رسمی از سوی ایالات متحده است که احتمالاً علیه SBF اتهامات جنایی ایجاد می کند و خواستار استرداد او می شود.

جزئیات مشخصی از اتهامات هنوز تایید نشده است، اما گمان می‌رود که این اتهامات مربوط به کلاهبرداری با سیم و اوراق بهادار، تبانی در کلاهبرداری سیم و اوراق بهادار و پولشویی باشد.

در آخرین بیانیه خود، گروال از “شریکای مجری قانون” SEC برای تضمین دستگیری بانکمن-فرید به دلیل اتهامات جنایی فدرال تمجید کرد.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا