اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل JPMorgan در مورد نظارت بیش از حد، “این برای بانک ها بدتر خواهد شد”.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر اجرایی جی پی مورگان گفت: فدرال رزرو باید کمتر بر روی اضافه کردن قوانین و مقررات برای بانک ها تمرکز کند و بیشتر بر حل بحران بانکی تمرکز کند.

مدیر عامل JPMorgan Chase، که بانک First Republic که اخیراً ورشکسته شده است، معتقد است در صورتی که فدرال رزرو به دلیل نظارت بیش از حد به حالت بحران بیفتد، دردسرهای بیشتری برای بانک های ایالات متحده وجود دارد.

جیمی دیمون، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل JPMorgan Chase & Co، در مصاحبه تلویزیونی بلومبرگ در ۱۱ مه گفت که اگر فدرال رزرو به جای تشدید مقررات، اقدامات تهاجمی انجام ندهد، او گفت: “من مطمئن هستم که اوضاع برای بانک ها بدتر خواهد شد.” .

جیمی دیمون در Bloomberg Surveillance صحبت می کند.منبع: بلومبرگ

سه بانک بزرگ ایالات متحده، از جمله Signature Bank، Silicon Valley Bank و First Republic Bank در چند ماه اول سال سقوط کردند.

دیمون گفت که سرپرستان معمولاً روی این موضوع تمرکز می‌کنند که آیا مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک‌ها از مقررات پیروی می‌کنند، بنابراین یک فرد مرتبط اما «مسئول»، مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک‌ها هستند.

اما دیمون معتقد است که افزودن مقررات بیشتر به تست استرس ۲۰۰۰۰۰ صفحه ای فدرال رزرو راه حلی برای بحران فعلی بانکی نیست.

او گفت: «برخی از بانک‌های منطقه‌ای اکنون تعداد بیشتری از افسران تطبیق نسبت به کارمندان وام دارند.

در عوض، او پیشنهاد کرد که هنگام اصلاح مقررات، رویکردی کل نگر داشته باشیم. وی خاطرنشان کرد:

“از بسیاری جهات، این در مورد مخلوط کردن قوانین است. اگر می خواهید نقدینگی را تغییر دهید، احتمالاً سرمایه نیست. اگر قرار است سرمایه را تغییر دهید، احتمالاً نقدینگی نیست.”

او افزود که شرکت‌هایی که به طور کامل بر روی «آن یک تست استرس» تمرکز می‌کنند، ممکن است مسائلی مانند رویدادهای تاریخی را که «به ناچار دوباره تکرار می‌شوند» نادیده بگیرند.

او بر این باور است که تمرکز تنها بر روی یک تست استرس، “احساس کاذب امنیت” را ایجاد می کند.

آقای دیمون گفت که بحران بانکی “توسط هیچ رئیس فدرال رزرو پیش بینی نشده بود” و این نشان می دهد که فدرال رزرو هرگز شاهد مشکلاتی در صنعت بانکداری نبوده است.

مربوط: جی‌پی مورگان توکن‌های سپرده را بیش از استیبل کوین‌ها در بلاک چین بانکداری تجاری می‌بیند

این اولین بار نیست که مدیران جی پی مورگان اخیراً نگرانی هایی را در مورد مقررات بانکی مطرح می کنند.

باب میشل، مدیر ارشد سرمایه گذاری JP Morgan Asset Management در مصاحبه ای در ۲۷ آوریل با تلویزیون بلومبرگ گفت که بانکداری “به شدت تنظیم شده ترین صنعت سرمایه روی کره زمین است”، بنابراین اول او گفت که مشکل نقدینگی بانک ریپابلیک “هرگز نباید رخ می داد.”

در اخبار جدیدتر، JP Morgan قصد دارد دارایی های First Republic Bank (Fed) را بخرد که تلاش های قبلی برای نجات آن با شکست مواجه شد.

مجله: جی پی مورگان افزایش بالقوه قیمت بیت کوین را مشاهده می کند، a16z صندوق رمزنگاری ۴.۵ میلیارد دلاری را اعلام می کند، PayPal تعامل بیشتر رمزنگاری را پیشنهاد می کند: خلاصه Hodler، روز ۲۲ تا ۲۸ مینویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا