اخبار ارز دیجیتال

بسیار خوب: بحران DCG احتمالاً شامل فروش زیادی نمی شود – Novogratz

نووگراتز گفت که مشکلات مالی مداوم گروه های ارزهای دیجیتال بعید است بیشتر از این بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال هولدینگ، نگرانی‌ها در مورد بحران پیش روی گروه ارز دیجیتال (DCG) را رد کرد و گفت Genesis «خبر خوبی نیست» اما «بسیاری از آن شامل فروش نمی‌شود.

در مصاحبه ای در ۱۰ ژانویه در CNBC’s Squawk Box، نووگراتز گفت که انتظار دارد خرابی فعلی که DCG و شرکت های وابسته به آن با آن روبرو هستند در سه ماهه آینده “شفاف” شود.

نووگراتز گفت: “هنوز بین DCG و Genesis و Gemini فاصله وجود دارد، و این اتفاق در سه ماهه آینده رخ خواهد داد. این عالی نیست.”

“فکر نمی‌کنم فروش زیادی داشته باشد. این خبر خوبی نیست.”

DCG یک شرکت پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال است که به عنوان مالک و اپراتور Grayscale Investments، بزرگترین مدیر دارایی دیجیتال جهان شناخته می شود.

این شرکت همچنین مالک شرکت وام دهی نهادی جنسیس، شرکت مشاوره‌ای Foundry، صرافی رمزارز Luno و شرکت رسانه‌های رمزنگاری CoinDesk است.

الان رای بدهید!

نظر Novogratz کاملاً در تضاد با گزارش Arcane Research در ۴ ژانویه است که “می تواند به شدت بر بازار ارزهای دیجیتال در نتیجه “مشکلات مالی مداوم” DCG تأثیر بگذارد.

اگر DCG ورشکست می شد، شرکت مجبور می شد دارایی های خود را نقد کند و موقعیت قابل توجهی را در Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) و سایر تراست های مرتبط با رمزنگاری بفروشد و بر قیمت ارزهای دیجیتال فشار بیاورد. او استدلال کرد که می تواند.

با این حال، نووگراتز گفت که هر دو بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) علیرغم «خبرهای بد زیاد» در چند ماه گذشته «بسیار پایدار» باقی مانده اند و حتی در روزهای اخیر شاهد افزایش بوده اند.

نووگراتز با اشاره به سرمایه‌گذارانی که در ماه‌های اخیر اهرم‌های مالی را فروخته‌اند یا کاهش داده‌اند، گفت: «در حال حاضر بازار کاملاً تمیزی است.

زنگ خطر برای اولین بار برای DCG و جنسیس در نوامبر ۲۰۲۲ به صدا درآمد، پس از اینکه جنسیس در ۱۶ نوامبر برداشت‌های خود را به حالت تعلیق درآورد و دلیل آن “آشفتگی بی‌سابقه بازار” ناشی از سقوط FTX و Three Arrows Capital بود.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، در نامه ای سرگشاده به بری سیلبرت، مدیرعامل DCG در ۲ ژانویه گفت جنسیس متعلق به DCG هنوز ۹۰۰ میلیون دلار وام به جمینی را بازپرداخت نکرده است. .

در ۱۰ ژانویه، Winklevoss نامه دوم را نوشت، این بار به هیئت مدیره DCG، و مدعی شد که Silbert و DCG به سادگی در تلاش برای پر کردن حفره ۱.۲ میلیارد دلاری در ترازنامه جنسیس هستند. او گفت که آقای سیلور برای اداره شرکت “ناشایست” است و خواستار برکناری او شد.

اخراج کوین بیس “کار درستی بود”

مدیرعامل گلکسی همچنین درباره تصمیم اخیر برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس برای کاهش ۲۰ درصدی نیروی کار خود برای کاهش بیشتر هزینه های عملیاتی، اظهار نظر کرد.

۲۰۲۲ انفجاری برای رشد سهام و ارزهای دیجیتال بوده است، بنابراین هر چیزی که به آن مربوط باشد […] نووگراتز می‌گوید، این منجر به هزینه‌های هنگفت و کاهش درآمد شد – ما ویران شدیم.

«مدیر عامل [including] کوین بیس برایان، و مدیرعامل منطقی، کار درستی انجام می دهد. ”

نووگراتز گفت که چشم انداز ارزهای رمزنگاری شده بد نیست، اما همچنین “عالی” نیست.

او گفت: “ما با باد مخالف نظارتی بی سابقه ای روبرو هستیم. ما زمان داریم تا روایت خود را تعمیر و بازسازی کنیم تا مردم بتوانند هزینه ها را کاهش دهند و از این دوره گذار جان سالم به در ببرند.”

۲۰۲۳ سالی است که ما می‌خواهیم زنده بمانیم و همگام با رشد باشیم.»نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا