اخبار ارز دیجیتال

کارآفرین اسرائیلی کریپتو در میان اتهامات کلاهبرداری به پروژه متمرکز بر حفظ حریم خصوصی پیوست

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

موشه هوگ گفت که او عضوی «کوچک» اما «مهم» از تیم تومی است و روی راه‌حل شبکه‌ای کار می‌کند که امکان معامله توکن‌های ERC-20 را بدون سابقه اتراسکن فراهم می‌کند.

موشه هوگ، کارآفرین اسرائیلی پس از سخنرانی در کنفرانسی در مراکش در مورد «شبکه اینترنتی جایگزین» تومی، دوباره در کانون توجه صنعت کریپتو قرار گرفت.

در سخنرانی در مجمع ناکاموتو در مراکش در تاریخ 6 ژوئن، هاگگ در مورد ویژگی های حریم خصوصی شبکه برای مخاطبان زیادی از سرمایه گذاران، نمایندگان شرکت های ارزهای دیجیتال و بلاک چین و اعضای رسانه صحبت کرد. یکی از معدود رهبران پروژه در این زمینه بود. این کارآفرین در نوامبر 2021 توسط مقامات اسرائیلی به اتهام کلاهبرداری مالی، قاچاق انسان و تن فروشی زیر سن قانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال دستگیر شد.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، هاگگ خود را با دیگر رهبران صنعت، از جمله مدیر عامل بایننس، ژائو چانگ پنگ، مقایسه کرد که توسط مقامات ایالات متحده در یک شکایت علیه مبادلات جهانی مورد هدف قرار گرفت. این کارآفرین اسرائیلی مدعی شد که مقامات قدرت افکار عمومی در دنیای ارزهای دیجیتال و مالی را درک کرده اند و او یک “حمله خوب سازماندهی شده” را برای آسیب رساندن به شهرت خود آغاز کرده است.

هاگگ به کوین تلگراف گفت: «ما شاهد هستیم که بازیکنان کلیدی بیشتری در صنعت کریپتو مورد هدف مقامات قرار می گیرند. «هر وقت چنین اتفاقی بیفتد […] آنها سعی می کنند خطر را از بین ببرند. فکر می کنم اتفاق بسیار مشابهی در اسرائیل برای من افتاد. ”

موشه هوگهگو در حال سخنرانی در انجمن ناکاموتو در هتل رویال منصور در مراکش، مراکش، 6 ژوئن.

هاگ گفت که هیچ اتهام رسمی در پرونده او وجود ندارد و او در سال های 2021-2022 چندین ماه در حبس خانگی خواهد بود. بنا بر گزارش ها، او از یک دادگاه اسرائیل اجازه بازدید از مراکش را برای کنفرانسی دریافت کرد و به طور موقت محدودیت های سفر برای سال های 2021-2022 را لغو کرد. 27 می و 13 ژوئن.

چند نفر از اعضای تیم Tomi قابلیت‌های این پروژه را از پلتفرم‌های ایجاد محتوا گرفته تا استخراج توکن‌های غیرقابل تعویض به نمایش گذاشتند. هاگگ خود را عضوی «کوچک» اما «مهم» از تیم تومی در میان جنجال‌هایش در سخنرانی در فروم ناکاموتو توصیف کرد.

مرتبط: “CBDC خرده فروشی بالقوه” باید حریم خصوصی را در نظر بگیرد – مقام مالی

به عنوان بخشی از نمایشی برای شرکت کنندگان، توسعه دهندگان Hoggeg و Tomi نحوه رمزگذاری Tether (USDT) را برای ایجاد یک توکن “کاملا خصوصی” نشان دادند. او در مورد یک راه حل حفظ حریم خصوصی شبکه صحبت کرد که به کاربران ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا توکن های ERC-20 و مبتنی بر اتریوم را بدون باقی گذاشتن اثری از تراکنش های خود در پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Etherscan ارسال کنند.

هاگ به حاضران گفت: «اتریوم عالی است، اما اتریوم خصوصی نیست. “حریم خصوصی یک حق اساسی و اساسی است. بنابراین توسعه فناوری که میلیاردها دلار تراکنش را بدون به خطر انداختن حریم خصوصی امکان پذیر می کند، راهگشا است.”

با پیوستن هوگ به تیم، تومی اخیراً 10 میلیون دلار برای این پروژه جمع آوری کرده است که به 40 میلیون دلار بودجه اعلام شده توسط شرکت در ماه مارس اضافه شده است. قیمت توکن شبکه tomiNET (TOMI) در تاریخ 6 ژوئن در طول تالار ناکاموتو به بالاترین حد تاریخ 6.59 دلار رسید، قبل از اینکه در زمان انتشار مقاله به 4.70 دلار بازگشت.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا