🚨 اخبار ارز دیجیتال

جامعه محلی Web3 “Crypto Aid Israel” را برای کمک به افراد آواره راه اندازی می کند

هدف این کمپین خیریه جمع آوری کمک های بشردوستانه برای کمک به اسرائیلی هایی است که از درگیری های اخیر آسیب دیده اند.

مجموعه‌ای از رهبران محلی در فضای ارزهای دیجیتال، از جمله ۴۲Studio، MarketAcross، Collider Ventures، CryptoJungle، Nilos، BlockchainB7، Efficient Frontier، Ironblocks Israel Blockchain Association و Bits Of Gold، برای راه‌اندازی سازمان جمع‌آوری سرمایه جهانی Crypto Aid Israel به نیروهای خود ملحق شده‌اند. تاسیس شد. کمک به اتباع آواره اسرائیلی که نیاز به کمک های بشردوستانه دارند.

درگیری های جاری تلفات سنگینی را بر غیرنظامیان محلی وارد کرده است و تعداد کشته ها در حال حاضر هزاران نفر تخمین زده می شود.

به گفته بن ساموچا، مدیر عامل CryptoJungle، هدف این گروه ارائه کمک فوری است.

ما می‌خواهیم بودجه لازم را برای تأمین غذا و سرپناه برای خانواده‌هایی که خانه‌های خود را از دست داده‌اند، جمع‌آوری کنیم. همچنین می‌خواهیم برای غیرنظامیان اسرائیلی که گلوله باران شده‌اند، تجهیزات بهداشتی و پزشکی فراهم کنیم.

Crypto Aid Israel میزبان یک کیف پول multisig است که توسط چهره های برجسته در جامعه محلی Web3 نظارت می شود. برای کمک مالی و حمایت از هدف آنها، از وب سایت آنها در اینجا دیدن کنید.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، بنیانگذاران Crypto Aid Israel از کسانی که مایل به کمک هستند می خواهند هنگام بررسی اینکه آیا پشتیبانی آنها به کیف پول درستی می رسد، محتاط باشند.

با توجه به احتمال کلاهبرداری های فیشینگ و حملات سایبری، توجه به این موضوع قبل از اهدا بسیار مهم است.” از طریق منابع دیگر با آدرس تایید شده در وب سایت رسمی مقایسه کنید. ”

ابتکار Crypto Aid Israel از کمک های مالی بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط: مقامات اسرائیلی ارز مجازی را از گروه تروریستی مصادره کردند و از فناوری جدید اعتبار گرفتند

نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا