اخبار ارز دیجیتال

آیا این شروع بازار صعودی بعدی است؟

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف در مورد اینکه آیا قیمت 31000 دلاری بیت کوین نشانه ای از نزدیک شدن بازار صعودی بعدی است یا خیر، بحث می کند.

در آخرین قسمت از گزارش بازارمارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف، آخرین تغییرات برنامه BlackRock Spot Exchange Bitcoin Traded Fund (ETF) را مورد بحث قرار می دهد، که Coinbase را به عنوان “شریک اشتراک گذاری نظارت شده” اضافه می کند. برخی از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که پرونده هایی مانند BlackRock و Fidelity ممکن است نقش داشته باشد. افزایش اخیر بیت کوین (BTC) به سمت 31000 دلار تقصیر آنهاست، اما پچمن گفت که این نشان نمی دهد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست ETF را می پذیرد.

پکمن استدلال می کند که در صورت رد SEC ممکن است حکم دادگاه مورد نیاز باشد. ممکن است از SEC خواسته شود قوانین خود را برای بازارهای ETF فعلی مانند طلا و نفت توضیح دهد و قضات تصمیم خواهند گرفت که آیا تکنیک های مشابه در مورد بیت کوین نیز اعمال می شود یا خیر.

در مورد افزایش اخیر بیت کوین، پچمن معتقد است که با توجه به سابقه رد چندین بار پیاپی و شکایات آن در مورد معاملات شستشو و قیمت گذاری در صرافی های مبتنی بر تتر، آن را موجه می داند. در این صورت احتمال تایید نباید 60 درصد باشد.

در نتیجه، پچمن گفت که عدم قطعیت اقتصاد کلان، بحران بالقوه و عملکرد ضعیف بازار سهام، و همچنین محیط نظارتی سخت برای ارزهای دیجیتال، همچنان قیمت پشتیبانی 30000 دلاری بیت کوین را در معرض خطر قرار می دهد. فکر می کند که آنها در معرض خطر هستند.

در موضوع بعدی برنامه، پچمن توضیح می‌دهد که چگونه برنامه خرید Gemini Exchange تحت تأثیر شدید شرکت DCG Genesis Trading قرار گرفته است و چرا دوقلوهای Winklevoss دقیقاً از خطرات آن آگاه بودند.

اما حتی اگر بری سیلبرت از DCG دقیقا برعکس و ناعادلانه عمل کند، سرمایه‌گذاران معتقدند ۲۵ میلیارد دلار ارز دیجیتال در خطر است. به گفته پکمن، DCG مالک Grayscale است که بیت کوین تراست را کنترل می کند. بیت کوین تراست یک صندوق سرمایه گذاری قابل معامله به ارزش 19 میلیارد دلار در بیت کوین است، همراه با یک محصول مشابه در اتر که دارای 6 میلیارد دلار است.

آیا می‌خواهید نظر پچمن را در مورد احتمال انحلال صندوق Grayscale و اینکه آیا ما در بازار صعودی هستیم یا خیر، بدانید؟ برنامه‌ای که منحصراً در کانال جدید Cointelegraph Markets & Research کانال YouTube پخش می‌شود، جدیدترین “The Get that answers in our Market گزارش.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا