🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا SEC پلیس بدی است؟ دیو ویزبرگر، مدیر عامل CoinRoutes، قوانین رمزنگاری ایالات متحده را زیر پا می گذارد

ویزبرگر معتقد است که ساختار کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید تغییر کند، اما سیاستمداران به دلیل قدرت فعلی خود تمایلی به این کار ندارند.

در قسمت ۲۷ از هش کن، مدیر عامل CoinRoutes، Dave Weisberger به میزبان Elisha Owusu Akyaw (همچنین به عنوان GhCryptoGuy شناخته می شود) می پیوندد تا در مورد وضعیت فعلی مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده بحث کند. ویزبرگر درباره چگونگی نزدیک شدن کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) به مقررات و معنای آن برای فضای به سرعت در حال تحول ارزهای دیجیتال بحث می کند. توضیح خواهم داد.

ویزبرگر پادکست را با بحث در مورد چشم انداز نظارتی باز می کند. او گفت که مشکل ایالات متحده از فقدان مقررات و قوانین واضح ناشی می شود، به طوری که تنظیم کننده ها خودسرانه قوانین متفاوتی را اعمال می کنند. ویزبرگر اضافه کرد که این مشکل از وجود دو تنظیم کننده مختلف به نام های SEC و CFTC ناشی می شود که نقش های متفاوتی در سیستم مالی ایفا می کنند و دارایی های رمزنگاری شده مورد اشاره و بررسی دقیق قرار می گیرند.

اخیراً، SEC تلاشی را برای تنظیم ارزهای رمزپایه رهبری کرد که منجر به شکایت های متعدد علیه چندین پروژه در سال ۲۰۲۳ شد. ویزبرگر توضیح می دهد که برای اکثر بازیگران صنعت، مقاومت بالایی در برابر مقررات وجود ندارد و مقاومت بالایی در برابر مقررات وجود ندارد. در عوض، قوانین SEC در دهه ۱۹۴۰ ایجاد شد و در دهه ۱۹۷۰ به روز شد و نباید برای تنظیم کلاس های دارایی جدید یا محصولات مبتنی بر فناوری استفاده شود. وی در ادامه به تشریح وضعیت از نگاه سازنده این فضا می پردازد:

موقعیت‌هایی در صنعت وجود دارد که در آن صدا زدن من یک نگهبان یک حکم اعدام است، نه به این دلیل که مقررات بد هستند، بلکه به این دلیل که قوانین خود نوآوری را خفه می‌کنند.»

آن را هش کن وقتی میزبان Owusu Akyau پرسید که آیا تنظیم ارزهای دیجیتال در ایالات متحده دشوار است، مدیر عامل Coinroots گفت که پاسخ باید منفی باشد، اما وضعیت پیچیده است. او از این تشبیه استفاده می کند که بازسازی یک خانه سخت تر از ساختن خانه از ابتدا است. ویزبرگر گفت که رگولاتورها باید در رویکرد خود در قبال مقررات ارزهای دیجیتال تجدید نظر کنند.

مطالب مرتبط: کتیبه بازگشتی: بیت کوین ‘ابر رایانه’ و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

ویزبرگر در مورد اینکه آیا ارزهای رمزنگاری شده موضوعی مورد علاقه رای دهندگان ایالات متحده است، استدلال کرد که آزادی سرمایه گذاری و مشارکت در فعالیت های اقتصادی و از دست دادن بالقوه رقابت پذیری ایالات متحده در یک صنعت رو به رشد. استدلال می کند که این موضوعی است که ارزهای دیجیتال را به یک رأی گیری قابل توجه تبدیل می کند. موضوع.

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن به Weisberger توسط CoinRoutes در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn گوش دهید. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا