اخبار ارز دیجیتال

آیا ساتوشی ناکاموتو زنده است؟ نظرات گابور گورباکس به VanEck و Tether

فهرست

  • “آیا ساتوشی هنوز زنده است؟” در اینجا نظریه گورباکس است
  • “ظاهر” ساتوشی اخیراً مشاهده شد

گابور گورباکس، استراتژیست دارایی دیجیتال در VanEck and Tether، نظر خود را در مورد اینکه آیا ناکاموتو خالق مرموز بیت کوین در حال حاضر زنده است یا خیر به اشتراک گذاشت. گورباچ همچنین “یکی از بهترین کارهایی که ساتوشی تا به حال انجام داده” را برای جامعه بیت کوین فاش کرد.

“آیا ساتوشی هنوز زنده است؟” در اینجا نظریه گورباکس است

گابور گورباچ در شبکه اجتماعی توئیت کرد به گفته مدیر اجرایی VanEck، این ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو از مرحله کریپتوکارنسی نوپا بود.

به گفته گورباکس، مبهم بودن، بردار حمله و تمرکز بیت کوین به دلیل انتخاب ساتوشی برای ناپدید شدن بود. ساتوشی شهرتی نداشت و از رسانه ها دوری می کرد. گورباچ تاکید کرد که اینها نیز چیزهای مثبتی بود که خالق ناشناس بیت کوین داده بود، به همین دلیل از او تشکر کرد و در هر کجا که ساتوشی است، اگر زنده بماند، درود فرستاد.

در مورد اینکه آیا ساتوشی هنوز زنده است (سوالی از اریک بالچوناس از بلومبرگ)، گابور گورباکس گزینه جالبی را ارائه کرد: “هر دو”. او اعتراف کرد که این ممکن است گیج کننده به نظر برسد. اما او گفت که بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال بر این باورند که ناکاموتو یک گروه است تا یک فرد. گویا گورباخ ها در اینجا با آنها موافق هستند.

او معتقد است که ساتوشی ممکن است گروهی از مهندسان فناوری اطلاعات باشد، شبیه به گروهی از ریاضیدانانی که در اوایل دهه ۱۹۳۰ خود را نیکلاس بورباکی می نامیدند. گورباکس معتقد است که شاعر رومی پوبلیوس ورگیلیوس مارو (ورژیل) نیز گروهی از افراد بوده است.

“ظاهر” ساتوشی اخیراً مشاهده شد

یک تبلیغ مرموز با حضور ساتوشی ناکاموتو و بیت کوین در روز جمعه در میدان تایمز شهر نیویورک ظاهر شد. این تبلیغ روی یک بیلبورد دیجیتالی ظاهر شد و به گفته کالین وو، روزنامه‌نگار ارزهای دیجیتال و خودی، هزینه آن از طریق کمک مالی از یک منبع ناشناس پرداخت شده است.

این تبلیغ پانزده سال از استخراج بلاک تشکیل بیت کوین در ۳ ژانویه ۲۰۰۹ را نشان می دهد.

در این پیام آمده است: “ساتوشی ناکاموتو: تایمز ۰۳/ژانویه/۲۰۰۹ صدراعظم در آستانه دومین کمک مالی برای بانک ها.” این تبلیغ بیت کوین که در این مکان نمادین ظاهر شد، اهمیت مسیر بیت کوین را از سال ۲۰۰۹، از صفر به دارایی ذخیره مورد تحسین وال استریت و اساس ETF ها نشان می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا