اخبار ارز دیجیتال

آیا ریپل این هفته آماده است تا با SEC موافقت کند؟

ژانويه واكر، نماينده كنگره آمريكا گفت كه حل و فصل بالقوه ضرري براي «كل جهان» و Web3 خواهد بود.

شایعات حاکی از آن است که نبرد حقوقی دو ساله بین آزمایشگاه‌های ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می‌تواند در اوایل این هفته به پایان برسد و جامعه را به فکر کردن درباره این موضوع وادار کند.

به نظر می رسد که گمانه زنی ها در مورد توافق احتمالی از 10 دسامبر Ask Anything (AMA) با بنیانگذار Cardano، چارلز هاسکینسون بوده است.

از آن زمان، نظرات بسیاری از جامعه سرازیر شده است و دو سنت خود را در مورد معنای تسویه حساب برای ریپل و صنعت کریپتو گسترده‌تر می‌دهند.

ژانويه واكر، نامزد كنگره آمريكا در 12 دسامبر، در يك پست توييتري حامي ارزهاي رمزنگاري گفت كه تسويه نامطلوب توسط ريپل «زياني براي كل جهان و WEB3» خواهد بود و افزود: مزرعه برنج.

او گفت: “دنیا اقدامات ایالات متحده را دنبال می کند. اینکه دولت چگونه با یکی از ما رفتار می کند، بر رفتار آنها با همه ما غلبه می کند.” در حالی که صنعت را به “همکاری” تشویق می کرد. من از شما خواستم این کار را انجام دهید.

دیوید گوخشتین، بنیانگذار شرکت رسانه ای متمرکز بر بلاک چین Gokhshtein Media نیز در 10 دسامبر صحبت کرد. موقعیت نظر: “ما برای برنده شدن در این دعوا و حل و فصل آن به ریپل نیاز داریم.” این بدترین سناریو است.

او افزود: «بدترین سناریو این است که ریپل آن را حل کند، اما نمی‌دانم که آیا این موضوع به کل صنعت شفاف‌سازی می‌کند یا خیر».

در AMA 10 دسامبر، هاسکینسون همچنین گفت که حل و فصل “می تواند به نوعی برای صنعت ویرانگر باشد.”

“اما شما فقط به حرکت رو به جلو ادامه می دهید. مهم نیست چه اتفاقی می افتد، این یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که شما آن را کنترل می کنید.”

بعدها هاسکینسون تکرار کرد در یک تاپیک توییتری، اینها فقط شایعه بود و او لزوماً صحت آنها را باور نداشت.

در همین حال، جرمی هوگان، وکیل رمزارز، شریک Hogan & Hogan، در یک ویدیوی YouTube در 10 دسامبر گفت که چندین نتیجه احتمالی وجود دارد و به 157000 مشترک اعلام کرد که Ripple تقریباً 50٪ شانس برنده شدن دارد. “110.6 وجود دارد. درصد شانس” او گفت. از چیزی که به زودی می آید ”

این وکیل گفت که اگر ریپل برنده شود، محتمل ترین دلیل این خواهد بود که “هیچ تعهد قانونی برای خریدار XRP پس از فروش XRP وجود ندارد و هیچ تعهد پس از فروش، یعنی هیچ قرارداد سرمایه گذاری بدون قرارداد سرمایه گذاری امکان پذیر نیست.”

در پرونده Ripple، شواهد واضح است که هیچ رابطه حقوقی مداومی بین خریداران ریپل و XRP وجود ندارد.

با این حال، او از 4 نوامبر گذشته نیز حمایت کرد. پیش بینی جیمز فیلان، وکیل مدافع و دادستان فدرال سابق گفت که این پرونده قبل از 31 مارس 2023 تصمیم گیری خواهد شد و آن را “اعلامیه الهی قانونی” خواند.

مربوط: سرمایه گذاران به پیروزی ریپل در برابر SEC: CoinShares اعتماد دارند

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در کنفرانس هفته فین‌تک DC در 11 اکتبر به اعضای میزگرد گفت که انتظار دارد شکایت علیه این شرکت در نیمه اول سال 2023 به پایان برسد، اما اذعان کرد که پیش‌بینی آن دشوار است.

او قبلاً گفته بود که ریپل تسویه حساب با SEC را در نظر خواهد گرفت، مشروط بر اینکه XRP به عنوان یک امنیت طبقه بندی نشود.

کوین تلگراف فوراً به درخواست نظر ریپل پاسخ نداد.نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا