🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا اتریوم (ETH) به ATH خواهد رسید؟ سولانا (SOL) بالاخره موفق شد، آیا کاردانو (ADA) بهبود خواهد یافت؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سولانا بیدار می شود
  • کاردانو در حال آماده شدن است

اتریوم عملکرد قابل توجهی از خود نشان می دهد و می تواند در موقعیتی قرار گیرد که به سطح ۵۰۰۰ دلار دست پیدا کند. هنگام بررسی روند فعلی از طریق تحلیل تکنیکال، برخی شاخص‌ها به یک حرکت صعودی قوی اشاره می‌کنند که به طور بالقوه می‌تواند اتریوم را به بالاترین سطح جدید برساند.

اتریوم انعطاف پذیری قابل توجهی از خود نشان داده و عملکرد صعودی خود را در بازاری که بسیاری از دارایی های دیگر دچار اصلاحات قیمتی قابل توجهی شده اند، حفظ کرده است. بر خلاف همتایان خود، اتریوم با افت قیمت جدی مواجه نشده است که به طور جدی روند صعودی آن را تضعیف کند. این ثبات سنگ بنای اعتماد سرمایه گذاران بوده و می تواند کاتالیزوری برای رشد بعدی اتریوم باشد.

https://www.tradingview.com/
نمودار ETH/USD از TradingView

با تجزیه و تحلیل نمودار قیمت فعلی، اتریوم در میانه یک روند صعودی قوی قرار دارد، همانطور که از بالا و پایین های ثابت آن نشان می دهد. در یک پیکربندی صعودی، میانگین‌های متحرک با میانگین‌های کوتاه‌مدت بالاتر از میانگین‌های بلندمدت همسو می‌شوند و قیمت اکنون به راحتی بالای این شاخص‌ها، که به عنوان سطوح حمایت پویا عمل می‌کنند، قرار می‌گیرد. در همین حال، سطوح مقاومت در حال آزمایش و شکستن با فرکانس فزاینده است که نشان می دهد فشار خریدار قابل توجه است.

در یک سناریوی صعودی قابل توجه، اتریوم به حرکت در این موج شتاب ادامه می‌دهد که با افزایش پذیرش، پیشرفت‌هایی مانند تغییر پیش‌بینی‌شده به سمت اثبات سهام (PoS) در شبکه اتریوم و روند سرمایه‌گذاری نهادی گسترده‌تر به سمت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌شود.

مراحل تصحیح قبلی بیت کوین از لحاظ تاریخی با افزایش قیمت در اتریوم دنبال شده است، که نشان می دهد ETH ممکن است واقعاً در آستانه افزایش قابل توجه دیگری باشد.

با نگاهی به آینده، سطوح مقاومت کلیدی برای تماشا اعداد گردی هستند که از نظر روانی برجسته هستند. ۴۰۰۰ دلار به عنوان مانع فوری برای هدف ۵۰۰۰ دلار عمل می کند.

سولانا بیدار می شود

سولانا اخیراً شاهد پیشرفت قابل توجهی بوده است و یکی از اولین حرکت های تیز در چند هفته اخیر را رقم زده است. این دارایی از مقاومت در نزدیکی سطح ۱۲۰ دلار فراتر رفت، که قبلاً به عنوان یک مانع مهم برای حرکت صعودی عمل می کرد.

سطوح پشتیبانی برای SOL در حدود منطقه ۱۰۰ دلاری ایجاد شده است، که یک عدد گرد روانی است، و همچنین نزدیک به میانگین متحرک ۵۰ روزه، که در طول تاریخ به عنوان پشتیبانی پویا در طول عقب نشینی عمل می کرده است. با توجه به اینکه قیمت در حال حاضر بسیار بالاتر از این سطوح است، میانگین‌های متحرک روند صعودی دارند که بر چشم‌انداز مثبت دارایی تأکید بیشتری دارد.

روند کنونی به یک بازار مبتنی بر حرکت اشاره دارد که می تواند SOL را به سمت مقاومت روانی بعدی در ۱۵۰ دلار سوق دهد. چنین افزایشی می تواند نشان دهنده یک سود قابل توجه از سطوح فعلی و یک پیروزی قابل توجه برای گاوها در بازار باشد.

کاردانو در حال آماده شدن است

کاردانو ممکن است در حال تقویت یک تلاش صعودی دیگر باشد. از منظر فنی، ADA اخیراً یک عقب نشینی را تجربه کرده است و بحث هایی را در مورد توانایی خود برای احیاء ایجاد کرده است.

سطوح حمایتی نزدیک به سطح ۰.۶۵ دلار است که قبلا هم به عنوان مقاومت و هم به عنوان حمایت عمل می کرد و نشان می دهد که این یک نقطه عطف مهم برای قیمت دارایی است. پشتیبانی بیشتر در حدود منطقه ۰.۵۵ دلاری است که میانگین متحرک ۵۰ روزه در آن قرار دارد و یک سکوی پرشی بالقوه برای برگشت است.

در جبهه مقاومت، ADA با موانع فوری نزدیک به سطح ۰.۸۰ دلار مواجه است، با سقف روانی قابل توجه تر در ۱.۰۰ دلار که می تواند تلاش ها برای بهبود سریع را خفه کند. اقدام اخیر قیمت نشان دهنده تثبیت پس از یک حرکت صعودی شدید است. این معمولاً از ادامه روند قبلی خبر می دهد. در مورد ADA، به ویژه روند صعودی وجود دارد.

با تجزیه و تحلیل روند فعلی، ADA شاهد کاهش در مومنتوم بوده است، همانطور که شاخص قدرت نسبی (RSI) از سطوح بیش خرید عقب نشینی می کند، اما نمایه حجم نشان دهنده ادامه علاقه به دارایی در نقاط قیمت پایین تر است. اگر خریداران مجدداً کنترل خود را به دست آورند، می‌توانیم شاهد تلاشی برای بازیابی باشیم که پتانسیل به چالش کشیدن اوج‌های قبلی را دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا