🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا اتریوم رمز ارز آینده داری است؟!

رمز ارز اتریوم پس از بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال دنیا است. بیشترین قیمت، بالاترین دامیننس و بیشترین شهرت را پس از بیت کوین، اتریوم دارد. همین اعتبار باعث شده است که صاحب ‌نظران حوزه ارز دیجیتال، دید بسیار مثبتی به آینده قیمت اتریوم داشته باشند. علاوه بر شهرت و اعتبار، عوامل دیگری هستند که اتریوم را به یکی از خوش آتیه ‌ترین ارزها تبدیل کرده‌اند.در ادامه مقاله، این عوامل را خواهیم شناخت تا با دیدی کامل اقدام به سرمایه‌گذاری کنیم. عوامل متعددی هستند که چشم انداز خوبی از آینده اتریم به ما می‌دهند.

  • ماهیت و بنیاد اتریوم
  • برنامه‌ها و اهداف اتریوم
  • نمودار اتریوم

ماهیت، بنیاد و قیمت اتریوم

یکی از تفاوت‌ های اتریوم و بیت کوین، عرضه بدون سقف اتریوم است. اتریوم موارد استفاده بسیار متنوعی دارد که هر سال در حال افزایش هستند. مدیران و تیم خوش قول اتریوم، یکی دیگر از نقاط قوت این رمز ارز است. آن‌ها برخلاف رمزارزهای ضعیف‌تر، به وعده‌ هایی که می‌دهند عمل می‌کنند. برنامه‌هایی که اعلام می‌کنند را اجرایی کرده و به اعتبار خود می‌افزایند. یکی از بنیادی‌ ترین ارزهای کل بازار کریپتو، رمز ارز اتریوم است. می‌توان به قطعیت گفت که معامله‌گری که در اتریوم سرمایه‌گذاری می‌کند، از نابود نشدن سرمایه خود، اطمینان دارد. بعد از گذشت فراز و فرود های زیاد و پس از کاهش قیمت شدید برخی آلت کوین‌ها، این اتریوم بود که حتی بیشتر از گذشته، قدرتمند باقی ماند. با وجود این اعتبار و سابقه، نباید بی محابا و در هرجایی اقدام به خرید و نگه داشتن کرد.

نمودار قیمت ارز دیجیتال اتریوم

بررسی قیمت اتریوم حتی بدون بررسی سایر عوامل، اطلاعات بسیاری به ما می‌دهد. نمودار اتریوم پس از ریزش اخیر، نشانه ‌های بازگشت را نشان می‌دهد. ارزهای بی ‌بنیاد پس از ریزش‌های بزرگ، دیگر توان برگشتن ندارند. اما قیمت ارز دیجیتال اتریوم به مسیر رشد بازگشته است. برخی تحلیل‌گران بلند مدتی، برای سال‌های آینده، تارگت ‌هایی مانند ۵.۰۰۰ و ۱۰.۰۰۰ دلار برای اتریوم در نظر می‌گیرند.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم

با توجه به نمودار قیمت اتریوم، این اهداف چندان غیر منطقی به ‌نظر نمی‌رسد. با توجه به پولبکی که قیمت لحظه ای اتریوم به کندل روزانه زده است، می‌توان برگشت به روند صعودی این رمز ارز را با قاطعیت تایید کرد. دیگر نشانه برگشت اتریوم به روند صعودی، شکست خط روند نزولی در بازه زمانی روزانه و هفتگی است. یکی از نشانه‌های مهم در تغییر روند در تحلیل فنی، شکست خط روند است. در برگشت به مسیر صعود، نمودار اتریوم در یک کانال صعودی در حرکت است. هر برخوردی به کف کانال، می‌تواند فرصت ورود و سرمایه‌گذاری باشد. این کانال به‌خوبی عمل کرده و پس از هر بار برخورد، قیمت ارز دیجیتال اتریوم رشد کرده است.

برنامه ‌ها و اهداف رمز ارز اتریوم

برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم، که هیچ نهادی در آن کنترل و قدرت ندارد در تمام ارزهای دیجیتال پیشتاز است. یکی از بهترین برنامه‌های اتریوم کامپوند(compound)  است. کامپوند برنامه‌ای است که امکان وام‌دهی و وام‌گیری ارز دیجیتال را فراهم می‌کند.

خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم

تصور کنید که چنین طرحی چقدر می‌تواند برای معامله‌گران جذاب باشد. چقدر می‌تواند به جذب سرمایه به سمت ارز دیجیتال اتریوم کمک کند. در نهایت چقدر می‌تواند در آینده قیمت اتریوم اثر‌گذار باشد. اتریوم اهداف بزرگی را دنبال می‌کند و برای بستری غیرمتمرکز برای امور مالی و اینترنت، کد‌نویسی شده است.

مشکلات خرید رمز ارز اتریوم

یکی از مهمترین مشکلات اتریوم، کارمزد فزاینده تراکنش‌ها با استقبال بیشتر مردم از اتریوم است. مشکلی که اگر بتواند آن را رفع کند، کارشناسان حتی آینده بهتری (رشد بهتر) از بیت کوین را برای آن در نظر می‌گیرند.
معامله‌گری را در نظر بگیرید که در یکی از بهترین ارزهای دیجیتال، مانند اتریوم، در حوالی ۴۰۰۰ دلار خرید کرده است، در اوج ریزش خارج نشده و حالا نصف سرمایه خود را از دست داده است. بنابراین در بهترین و آینده‌دارترین ارز هم اگر اصولی ترید نکنیم، در باتلاق ضرر فرو خواهیم رفت.

جمع بندی

با توجه به سابقه اتریوم، دامیننس حدود ۲۰ درصدی آن، اهداف بسیار قوی و دیگر عوامل، اتریوم یکی از آینده‌ دار ترین ارزهای دیجیتال موجود است. توجه داشته باشید که بازار کریپتو یک بازار مالی پر خطر است. اگر در یک ارز خوب مانند اتریوم هم ضرر کردید در استراتژی معاملاتی خود تجدید نظر کنید. با یک نگاه به نمودار اتریوم متوجه می‌شویم این چارت، بیشتر صعودی بوده و از ابتدا با وجود افت قیمت ‌های مقطعی، در حال رشد بوده است. پس اگر نتوانسته ‌اید از ارز دیجیتال اتریوم سود کسب کنید، قطعا روش معامله شما اشتباه است.
عوامل بنیادی و نموداری، هر دو از یک رشد خوب در آینده اتریوم خبر می‌دهند اما در بازار کریپتو کارنسی‌ ها باید همیشه آن طرف ماجرا را هم در نظر گرفت. شرایط احتمالی محقق نشدن این قیمت ‌ها را نیز در نظر بگیرید. آن وقت واکنش شما چه خواهد بود؟ آیا طوری سرمایه‌گذاری کرده‌اید که با تحقق نیافتن یک تحلیل، سرمایه و پولتان کامل از بین رفته است؟ به‌گونه ‌ای ترید کنید که در بازار ارزهای دیجیتال ماندگار باشید تا بتوانید از فرصت‌های آینده استفاده کنید. با توجه به نشانه‌هایی که وجود دارد، یک رشد خوب در ارزهای دیجیتال، از جمله قیمت ارز اتریوم در پیش‌رو است. بنابراین مراقب سرمایه خود باشید تا در زمان حرکت و رشد بازار بتوانید کسب سود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا