اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin به توییتر می آید؟ گزارش بازار را مشاهده کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف توضیح می دهد که چرا Dogecoin در حال افزایش است و توییتر چه ارتباطی با ایلان ماسک دارد.

در گزارش بازار این هفته، مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف، همه چیزهایی را که بین توییتر، ایلان ماسک، و دوج کوین (DOGE) اتفاق می افتد، توضیح می دهد. او همچنین شایعات دستگیری Changpeng “CZ” ژائو و سرکوب ژاپن در صرافی‌های ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد.

قیمت بیت کوین پس از دستگیری شایعات CZ به دلیل هدف معامله گران 30000 دلار افزایش یافت بعدی

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در Bitstamp به 27240 دلار کاهش یافته است. کمترین عملکرد از 28 مارس در حال حاضر توسط اینترپل به دنبال شیوع این ادعاها مبنی بر اینکه Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل Binance در حال حاضر توسط رگولاتورهای ایالات متحده تحت بررسی است، به دنبال آن است. این ادعا که ناشی از افشای تصادفی توییت‌های رمزگذاری‌شده توسط حساب کاربری مخفی توییتر Cobie بود، پس از اینکه به نظر می‌رسید شواهد موجود نبود، واکنش بازار را برانگیخت. با این حال، بیت کوین (BTC) به سرعت رشد کرد و اکنون بالای 28000 دلار معامله می شود و برخی از سرمایه گذاران و صاحب نظران صنعت چشم انتظار افزایش تا 30000 دلار هستند. آیا می توانید این اتفاق را به زودی ببینید؟ پچمن دلیل پشت این ادعاها را توضیح می دهد.

ایلان ماسک نماد توییتر خود را به دوج تغییر می‌دهد تا شکایت خود را رد کند

در 3 آوریل، غول رسانه های اجتماعی توییتر نماد خود را به نمادی از توکن مم محبوب Dogecoin تغییر داد. قیمت با توجه به این خبر افزایش یافت و قیمت در یک ساعت بیش از 22 درصد افزایش یافت و به 0.09784 دلار رسید. تغییرات آیکون در سراسر پلتفرم ایجاد می شود و به طور مستقیم برای 360 میلیون کاربر فعال ماهانه غول رسانه اجتماعی و بازدیدکنندگان این پلتفرم قابل مشاهده خواهد بود. مدت کوتاهی پس از تغییر نماد، توییتر و مدیرعامل تسلا یک میم توییت کردند. آیا اینجا چیز مشخصی وجود دارد، یا همبرگر هیچ چیز نیست؟ آیا صنعت کریپتو واقعاً باید به اخباری مانند این در مورد ماسک و دوج کوین توجه کند؟ من نظرات قوی دارم.

آژانس خدمات مالی ژاپن، Bybit و غیره را برای فعالیت بدون ثبت نام نشان می دهد

در نامه هشداری از سوی آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) که روز جمعه منتشر شد، تعدادی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال خارجی، از جمله Bybit، MEXC Global و Bitget، بدون ثبت نام مناسب در این کشور فعالیت می‌کنند و به نقل از National Head اعلام کرد که قانون خدمات پرداخت را نقض می‌کند. اقدام FSA به دنبال سرکوب صرافی های رمزنگاری ثبت نشده در این کشور آسیای شرقی صورت می گیرد. در سال 2020، FSA مقررات جدیدی را معرفی کرد که صرافی های ارزهای دیجیتال را ملزم به ثبت نام در FSA و دریافت مجوز برای فعالیت در ژاپن می کرد. پچمن توضیح می‌دهد که چه اتفاقی می‌افتد و آیا این یک سرکوب دیگری برای ارزهای دیجیتال است.

گزارش‌های بازار هر سه‌شنبه ساعت 12:00 (17:00 UTC) پخش می‌شود، بنابراین حتماً از صفحه YouTube Cointelegraph’s Markets & Research دیدن کنید تا دکمه‌های «پسندیدن» و «پسندیدن» را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ببینید. «اشتراک‌گذاری» را فشار دهید. ” دکمه.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا