🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا گاو له شد؟ قیمت بیت کوین در کانال خرس گیر کرده است

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پرچم خرس چیست؟
  • آبکاری شده با نقره

قیمت بیت کوین به گفته تحلیلگر جیمز استنلی ایجاد شده یک کانال نزولی در پی کاهش اخیر قیمت.

این امر پس از آن اتفاق می افتد که قیمت بیت کوین در اوایل چهارشنبه به پایین تر از سطح ۶۰۰۰۰ دلار نزدیک شد.

پرچم خرس چیست؟

پرچم خرس یک الگوی معاملاتی محبوب است که اغلب نشانه ادامه روند نزولی است.

قیمت بیت کوین که قادر به ثبت یک روند صعودی مداوم نیست، بین دو خط روند موازی گیر کرده و خرس ها مصمم هستند که قیمت را پایین تر نگه دارند.

با این حال، شایان ذکر است که این مدل به دور از خطا نیست: یک تغییر ناگهانی در روند قیمت می تواند آن را باطل کند. اگر مرحله ادغام بیش از حد طول بکشد، شتاب فروشندگان ممکن است تمام شود. در چنین شرایطی، گاوها ممکن است به روند صعودی خود ادامه دهند.

به گفته اسکات ملکر، تاجر محبوب ارزهای دیجیتال، یک واگرایی صعودی تایید شده در نمودار چهار ساعته بزرگترین ارز دیجیتال وجود دارد. این می تواند نشانه این باشد که خریداران در نهایت آماده ورود هستند.

آبکاری شده با نقره

با این حال، به گفته استنلی، هنوز امیدی برای گاو نر وجود دارد. وی خاطرنشان کرد که بیت کوین پس از افزایش سریع آن به بالاترین سطح رکورد، «لحن پرچم گاوی» داشت. این بدان معناست که روند صعودی که با ورود رکورد شکنی به صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) ایجاد می‌شود، همچنان پاهای دارد.

طبق داده‌های CoinGecko، هفته گذشته قیمت بیت‌کوین به بالاترین حد خود یعنی ۷۳۷۳۷.۹۴ دلار رسید.

با این حال، بزرگترین ارز دیجیتال از آن زمان بسیاری از دستاوردهای خود را رها کرده و در اوایل امروز به ۶۰۹۱۳ دلار سقوط کرد.

اوایل امروز، قیمت بیت کوین توانست مقداری ضرر را جبران کند. در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۶۴۵۹۹ دلار معامله می شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا