اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که از FTX جان سالم به در می برد؟ | مصاحبه با بیت کوین ماکسیمالیست

جف بوث، مدافع و نویسنده بیت کوین معتقد است که اکوسیستم ارزهای دیجیتال در نهایت در نتیجه متمرکز شدن از بین خواهد رفت.

فروپاشی FTX و بسیاری دیگر از پلتفرم های CeFi در سال ۲۰۲۲ روایت حداکثری بیت کوین را تقویت کرده است. بر اساس آن، بیشتر اکوسیستم ارزهای دیجیتال در نهایت به دلیل متمرکز بودن آن سقوط خواهد کرد.

جف بوث، حامی بیت کوین و نویسنده کتاب The Price of Tomorrow، معتقد است که پلتفرم های رمزنگاری متمرکز مانند FTX و Celsius نمی توانند سیستم مالی سنتی را با تمام نقص های ذاتی آن تکرار کنند. من معتقدم که این سیستم تبدیل شده است.

بوث در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت: «همه ارزهای رمزنگاری شده در تلاش هستند تا سیستم مالی را که قبلاً بر اساس دستکاری و تمرکز داریم، تغییر دهند.

بوث گفت حتی پلتفرم‌های Defi که به دنبال ارائه جایگزین‌های همتا به همتا و غیرقابل اعتماد برای خدمات مالی سنتی هستند، بر اساس پروتکل‌هایی ساخته شده‌اند که تمرکززدایی و امنیت را قربانی مقیاس‌پذیری بیشتر می‌کنند، همیشه شکست خواهند خورد.

برای Booth، بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که به اندازه کافی غیرمتمرکز و ایمن است تا به عنوان لایه پایه سیستم مالی آینده عمل کند.

بوث گفت: «کل اکوسیستم کریپتو به غیر از بیت کوین به صفر خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا بیت کوین از بقیه اکوسیستم ارزهای دیجیتال بیشتر خواهد ماند، مصاحبه کامل ما را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا