🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین رو به سقوط است؟ تحلیلگر برتر تصحیح قیمت بیت کوین را پیش بینی می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در آخرین تحولات بازار، علی مارتینز، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال گفت: مطرح کرد نگرانی در مورد پتانسیل اصلاح قیمت بیت کوین (BTC) در آینده نزدیک. به گفته مارتینز، اندیکاتور TD Sequential، ابزاری محبوب در بین معامله گران برای شناسایی روند قیمت، سیگنال فروش را در نمودار ۱۲ ساعته BTC منتشر کرد.

این می تواند یک سیگنال مهم برای معامله گران کوتاه مدت باشد. از آنجایی که داده‌های تاریخی اوایل فوریه نشان می‌دهد که هر بار که این شاخص پیشنهاد فروش می‌دهد، قیمت بیت‌کوین کاهشی بین ۱.۶% تا ۳.۵% را تجربه می‌کند. علاوه بر این، نموداری که مارتینز به اشتراک گذاشت، ماهیت تکراری این روند را نشان می دهد.

هر بار که اندیکاتور TD Sequential تیک “۹” یا “۱۳” را نشان می دهد که نشان دهنده شرایط خرید بیش از حد و پتانسیل تغییر قیمت است، اقدام بعدی قیمت شاهد کاهش قابل توجهی بود. این الگو در گذشته اخیر ثابت بوده است و به تحلیلگران رمزارز اطمینان می دهد. پیش بینی بیت کوین.

قیمت بیت کوین به افزایش خود ادامه می دهد

زمان این پیش بینی برای قیمت فعلی بیت کوین بسیار مهم است. می ایستد در ۲۴ ساعت گذشته با ۲.۷۴ درصد افزایش به ۷۱۸۰۶ دلار رسید. بیت کوین اخیراً به بالاترین سطح خود یعنی ۷۲۲۱۴ دلار (ATH) رسید و سپس اندکی به سطوح فعلی خود عقب نشینی کرد. با وجود این حرکت صعودی، سیگنال فروش از اندیکاتور TD Sequential نشان می دهد که سرمایه گذاران باید مراقب باشند و موقعیت های خود را از نزدیک زیر نظر داشته باشند.

با افزودن به شناوری بازار، حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین ۷۸.۷۰ درصد افزایش یافته و در حال حاضر به ۵۱.۸۷ میلیارد دلار رسیده است. این افزایش قابل توجه در فعالیت معاملاتی نشان دهنده افزایش علاقه و حرکت در بازار ارزهای دیجیتال است و زمان سیگنال فروش را برای سرمایه گذاران و معامله گران راحت تر می کند.

در حالی که حرکت های اخیر قیمت و افزایش حجم نشانه های قوی را نشان می دهد نرخ بازارسیگنال فروش نشانگر TD Sequential ممکن است پیشگویی از اصلاحات آینده باشد. به ویژه سرمایه گذاران کوتاه مدت باید این اطلاعات را هنگام برنامه ریزی استراتژی های معاملاتی خود در نظر بگیرند و به کاهش های احتمالی که از الگوی شناسایی شده توسط علی مارتینز پیروی می کنند توجه کنند. مثل همیشه، احتیاط و دقت لازم در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا