اخبار ارز دیجیتال

آیا ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین بازگشته است؟ پست مرموز باعث گمانه زنی ها شد

با کمال تعجب، صفحه X ساتوشی ناکاموتو (توئیتر سابق) پس از چندین ماه خوابیدن دوباره زنده شده است. آخرین به روز رسانی در ماه اکتبر انجام شد، زمانی که حساب جعل هویت چهره گریزان پشت بیت کوین با به اشتراک گذاشتن افکار او در مورد آینده ارزهای دیجیتال، با انحراف از محتوای وایت پیپر اصلی، خبرساز شد. اما این مقاله پس از مدت کوتاهی حذف شد.

آخرین پست که فقط هفت ساعت پیش به اشتراک گذاشته شد، لحنی متفاوت داشت و فقط یک سلام کوتاه به جهان ارائه کرد. علیرغم کمبود محتوای قابل توجه، پست به سرعت به ۱.۸ میلیون بازدید رسید و باعث شد که جامعه رمزنگاری مملو از حدس و گمان شود.

معمای هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو همچنان ادامه دارد و این آخرین فعالیت دوباره کنجکاوی را برانگیخته است. با توجه به یادداشت های انجمن همراه این پست، ادعاهایی وجود دارد که کریگ رایت، شخصیت جنجالی که قبلاً ادعا می کرد ناکاموتو است، زمانی این حساب را کنترل می کرد. با این حال، سلب مسئولیت در پایین پست نشان می دهد که این حساب هیچ ارتباطی با بیت کوین یا سازنده ناشناس آن ندارد.

رمز و راز اصلی بیت کوین

ساتوشی ناکاموتو، که با ایجاد بیت کوین اعتبار دارد، همچنان یک راز باقی مانده است، زیرا اطلاعات کمی در مورد شخص یا گروهی که در پشت نام مستعار قرار دارد در دسترس است. هویت واقعی ناکاموتو هنوز تایید نشده است، اگرچه تئوری های متعددی از جمله نظریه هایی از هال فینی و برنامه نویس استرالیایی کریگ رایت وجود دارد.

در حالی که جامعه کریپتو مشتاقانه منتظر تحولات بیشتر است، این سوال در ذهن همه وجود دارد: آیا ساتوشی ناکاموتوی واقعی بازخواهد گشت؟

آخرین پست پاسخ‌های روشنی ارائه نمی‌کند، و فضایی برای حدس و گمان باقی می‌گذارد و به دسیسه‌های پیرامون خالق گریزان از زمان پیدایش BTC دامن می‌زند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا