🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا مالیات بحث برانگیز بایدن برای استخراج بیت کوین مرده است یا در شرف خروج از خاکستر است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارجاع به مالیات از لایحه بدهی ایالات متحده حذف شده است، اما برای همیشه از بین نمی رود.

به نظر می رسد استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) در ایالات متحده پس از اینکه مالیات پیشنهادی بر استخراج ارزهای دیجیتال در لایحه سقف بدهی ایالات متحده لحاظ نشده بود، نفس راحتی کشیدند. تنظیمات عبور.

پیشنهاد مالیات غیر مستقیم انرژی استخراج دارایی دیجیتال (DAME) به دنبال اعمال مالیات بر ماینرهای ارزهای دیجیتال معادل ۱۰ درصد از هزینه برق مصرفی برای استخراج در سال ۲۰۲۴ است و به دنبال آن افزایش به ۳۰ درصد در سال ۲۰۲۶ مزرعه برنج.

این مالیات بسیار بحث برانگیز است و منتقدان می گویند که می تواند معدنچیان را مجبور به رفتن به خارج از کشور کند و کشورها می توانند انتشار گازهای گلخانه ای خود را در طول تولید انرژی افزایش دهند و انتشار جهانی را کاهش دهند.

علاوه بر این، از آنجایی که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین انرژی ارزان‌تری می‌خواهند و یکی از ارزان‌ترین منابع انرژی، انرژی‌های تجدیدپذیر مازاد است، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین تلاش می‌کنند تا وسایل برقی را برای خریداران انرژی تلف شده فراهم کنند و در واقع می‌توانند تولید آن را تشویق کنند.

وارن دیوید گفت، این خبر پس از آن منتشر شد که پیر روچارد، معاون تحقیقات در Riot Platforms استخراج‌کننده بیت‌کوین، در ۲۸ مه اشاره کرد که لایحه پیشنهادی هیچ اشاره‌ای به مالیات DAME ندارد. یکی از پیروزی های» لایحه.

مرده و دفن شده، یا قرار است برگردد؟

در حالی که بسیاری از بحث های آنلاین پیرامون این خبر حاکی از آن بود که این پیشنهاد مرده است، دیگرانی مانند نیک کارتر، بنیانگذار Coinmetrics، گفتند که این پیشنهاد موقتاً مرده است. وی با تاکید بر اینکه فقط رد شده است، اشاره کرد که می تواند در فهرست گنجانده شود. صورت حساب های آینده

کارتر پیشنهاد شد بعداً، در یک تاپیک توییتری در ۲۹ مه، دولت احتمالاً سعی کرد این لایحه را به نوعی لایحه همه‌جانبه وارد کند، و اگر بودجه سیاسی برای انجام این کار را داشتند، قبلاً این کار را انجام می‌دادند.

اما یک لایحه باید هم کنگره و هم مجلس نمایندگان را تصویب کند، و با توجه به اینکه جمهوری‌خواهان عموماً با افزایش مالیات مخالف هستند و در حال حاضر مجلس نمایندگان را کنترل می‌کنند، احتمال زیادی وجود دارد که چنین لایحه‌ای به میز رئیس‌جمهور برسد.

سناتور سینتیا لومیس هنگام صحبت با بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال پریاند بورینگ در یک گفتگوی کنار آتش در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی در ۲۰ می، گفت که مالیات DAME “معرفی نخواهد شد”. او به حضار گفت.

لومیس اضافه کرد که اطمینان از باقی ماندن شرکت های استخراج بیت کوین در ایالات متحده هم برای امنیت ملی و هم برای امنیت انرژی مهم است و تاکید کرد که چگونه استخراج بیت کوین باعث کاهش انتشار گاز و تثبیت شبکه انرژی می شود.

کوین تلگراف از کاخ سفید پرسید که آیا قصد دارد مالیات DAME را دنبال کند، اما پاسخی دریافت نکرد.

آیا آسیب از قبل وارد شده است؟

در پاسخ به سوال کوین تلگراف، مدیر عامل شرکت Marathon Digital Holdings، استخراج کننده بیت کوین، فرد تیل گفت که با ادامه یا عدم پیگیری مالیات DAME توسط رئیس جمهور جو بایدن مخالف است.

“من فکر می کنم واضح است که این دولت به طور گسترده به مخالفت خود با بخش کریپتو ادامه خواهد داد. بعید است که این پایان تلاش های ما باشد.”

بسیاری از صنعت ارزهای دیجیتال و حتی برخی از قانونگذاران ایالات متحده با این دیدگاه موافق هستند و دولت ایالات متحده، در کنار سایر اقدامات، تصمیم گرفته است به بانک ها اجازه دهد تا به نام تضمین امنیت خود، به شرکت های ارز دیجیتال تبدیل شوند. آنها ادعا می کنند که تلاشی هماهنگ دارند. (معروف به Chokepoint 2.0) برای جلوگیری از شراکت آنها. سیستم مالی پایدار و امن باقی خواهد ماند.

وقتی شرکت ها تصمیمات بلندمدت می گیرند، معمولا سعی می کنند ریسک را کاهش دهند. بنابراین، فعالیت در منطقه‌ای با سیاست‌های شفاف و دوستدار رمزنگاری در مقایسه با مناطقی که مقررات نامشخص است و سیاست‌هایی که رقابت‌پذیری فعالیت‌های مستقر در ایالات متحده را تضعیف می‌کنند، احتمالاً معرفی می‌شوند. با توجه به این گزینه‌ها، شرکت‌ها معمولاً اولی را انتخاب می‌کنند.

در مصاحبه با کوین تلگراف، تیل بر چگونگی تأثیر اقدامات دولت آمریکا و تنظیم‌کننده‌ها بر تصمیم‌گیری شرکت‌ها تأکید کرد و گفت: «صرف نظر از احتمال تصویب مالیات DAME، ماراتن در حال حاضر آغاز شده است، ما شروع به متنوع کردن پایه‌های تجاری خود کرده‌ایم. “

آسیا اکسپرس: تیم RMB Stablecoin دستگیر شد، قیمت بیت کوین جدید وی چت، قوانین رمزنگاری هنگ کنگ

تیل افزود که شرکت او تصمیمی استراتژیک برای تنوع بخشی به جای تمرکز در ایالات متحده اتخاذ کرد زیرا “قوانین مربوط به صنعت معدن بسیار مبهم است.”

او به اعلامیه شرکتش در ۹ می اشاره کرد که دو تاسیسات معدنی جدید در ابوظبی خواهد ساخت.

ابوظبی، منطقه ای که تلاش های هماهنگی برای جذب سرمایه گذاری های مرتبط با رمزارز از طریق یک رژیم نظارتی روشن انجام داده است، به عنوان طرفدار بازار مورد استقبال قرار گرفته است.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا