اخبار ارز دیجیتال

آیا بحران مسکن در راه است؟چرا سرمایه گذاران کریپتو باید مراقب باشند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف توضیح می دهد که چرا سرمایه گذاران رمزارز باید به این موضوع توجه کنند که آیا بحران مسکن در جریان است یا خیر.

به میزبانی مارسل پکمن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، ماکرو مارکتز هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر پخش می شود و دلایل و پیامدهای رویدادهای مالی سنتی روز را توضیح می دهد و بر آن تمرکز می کند. فعالیت رمزارز امروز.

در قسمت امروز، پچمن در مورد بحران مسکن بحث می کند، به ویژه پس از اینکه شاخص کیس-شیلر ایالات متحده برای هفت ماه متوالی سقوط کرد. با توجه به اینکه وام های ۱۵ ساله از ۳.۷ درصد در مارس ۲۰۲۲ به ۵.۶ درصد افزایش یافت، نرخ های بالاتر وام مسکن قطعاً نقش داشت.

اما پچمن توضیح می دهد که چرا املاک و مستغلات تجاری در دوران رکود یک خطر فوری تر است، زیرا مشاغل به سرعت منقبض می شوند. علاوه بر این، اخراج شرکت‌ها معمولاً اثرات آبشاری دارند زیرا شرکت‌های کمتری برای املاک تجاری رقابت می‌کنند.

در همان زمان، معوقات به طور طبیعی افزایش می‌یابد زیرا کسب‌وکارها مجبور می‌شوند بدهی خود را با هزینه‌های بسیار بالاتر تامین مالی کنند. این ویدئو توضیح می‌دهد که چگونه بحران املاک تجاری در بانک‌های محلی موج می‌زند و به استناد دو نکول چند میلیارد دلاری در چند ماه گذشته اشاره می‌کند.

در یک جمع بندی کوتاه، پچمن توضیح می دهد که چگونه ارزهای دیجیتال با بازار مسکن ارتباط دارند و چرا این بخش محافظت قابل اعتمادی از تورم ارائه نمی دهد.

بخش بعدی بازارهای ماکرو بر معاملات گاز طبیعی مایع فرانسه و چین (LNG) متمرکز خواهد شد که دلار آمریکا را به عنوان لایه تسویه جهانی دور می زند و مستقیماً به یوآن تسویه می شود. با این حال، پکمن اشاره می‌کند که این سیستم چقدر ناکارآمد و غیرقابل اعتماد است، زیرا بانک‌های تجاری و شرکت‌های مستقر در فرانسه مجاز به مدیریت یوان نیستند.

این نمایشگاه با نشان دادن اینکه چگونه بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال شبیه به تجارت کالاهای گسترده تر هستند، به پایان می رسد. بنابراین، بازار دلار آمریکا نرخ قیمتی را حفظ می‌کند، حتی اگر بخش کوچکی از معاملات از طریق سایر ارزها انجام شود.

برای دریافت محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال، در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ عصر به وقت شرقی به ما برای بازارهای کلان بپیوندید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا