اخبار ارز دیجیتال

IRS به مالیات دهندگان یادآوری می کند که درآمد رمزنگاری شده را قبل از تشکیل پرونده در سال ۲۰۲۲ گزارش کنند

توصیه IRS برای بررسی بله، دریافت، کسب، انتقال یا فروش ارزهای دیجیتال برای سود مالی، از جمله ماینینگ و سهام است.

با نزدیک شدن به مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال در سال ۲۰۲۲، سرویس درآمد داخلی (IRS)، آژانس مجری قانون مالیات فدرال ایالات متحده، فهرستی از الزامات گزارش دهی را برای عموم مردم که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند، منتشر کرده است.

تا سال ۲۰۲۱، سازمان امور مالیاتی از عبارت “ارز مجازی” در فرم های گزارش مالیات بر درآمد خود استفاده می کرد که به “دارایی های دیجیتال” به روز شده است. همه شهروندان ایالات متحده ملزم به پاسخگویی به سؤالات مربوط به ارزهای دیجیتال «صرف نظر از اینکه آیا در تراکنش‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتال دخیل بوده‌اند یا خیر» هستند.

سوالات مربوط به درآمد حاصل از دارایی های دیجیتال با سه شکل ۱۰۴۰، اظهارنامه مالیات بر درآمد شخصی مشخص می شود. ۱۰۴۰-SR، اظهارنامه مالیاتی ایالات متحده برای سالمندان. و ۱۰۴۰-NR، اظهارنامه مالیات بر درآمد بیگانگان غیر مقیم ایالات متحده نیاز دارد:

“در هر مقطعی در سال ۲۰۲۲، (الف) دریافت (به عنوان پاداش، پاداش یا پرداخت برای اموال یا خدمات)؟، یا در غیر این صورت آن را دفع کنید؟”

در حالی که همه پرونده‌های مالیاتی باید به سؤالات بالا با بله یا خیر پاسخ دهند، سازمان امور مالیاتی ۹ مثال ارائه کرده است که در آنها باید بله را بررسی کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

چک لیست IRS برای پرونده های مربوط به ارزهای دیجیتال. منبع:irs.gov

توصیه‌های بالا به دریافت، کسب، انتقال یا فروش ارزهای دیجیتال برای سود مالی، از جمله استخراج و سهام خلاصه می‌شود. علاوه بر بررسی بله، مالیات دهندگان واجد شرایط باید تمام درآمدهای مربوط به تراکنش های دارایی دیجیتال را گزارش کنند.

رویه‌های ۲۰۲۲ اصلاح‌شده برای فرم‌های ۱۰۴۰ (و ۱۰۴۰-SR). منبع:irs.gov

تنها مواردی که می‌توانید «نه» را در پرونده‌های خود بررسی کنید، اگر صرفاً دارایی‌های رمزنگاری شده را نگه دارید، دارایی‌ها را بین کیف پول‌هایی که دارید منتقل کنید، یا ارزهای دیجیتال را در مقابل ارزهای فیات خریداری کنید.

مربوط: مقامات ایالات متحده بررسی دقیق صنعت رمزنگاری را در سال ۲۰۲۳ افزایش می دهند

لایحه‌ای که اخیراً در اولین جلسه سنای آریزونا در سال ۲۰۲۳ ارائه شد، پیشنهاد کرد که به ساکنان آریزونا اجازه داده شود درباره اصلاحات قانون اساسی ایالت در مورد مالیات بر دارایی تصمیم بگیرند.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، لایحه SCR 1007 به عنوان بخشی از تقویم سنای ایالت دو بار در ۱۹ و ۲۳ ژانویه مورد بازخوانی قرار گرفت.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا