اخبار ارز دیجیتال

روزنامه ایرلندی بابت مقاله گمراه کننده تولید شده توسط هوش مصنوعی عذرخواهی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

روزنامه ایرلندی بیانیه ای صادر کرد و گفت که “عمداً فریب خورده است” تا هویت نویسنده مهمان را باور کند که معلوم شد یک هوش مصنوعی است.

یک روزنامه ایرلندی به دلیل انتشار ناآگاهانه مقاله یک نویسنده مهمان که از هوش مصنوعی (AI) برای نوشتن مقاله و هویت آن استفاده کرده است، از خوانندگان خود عذرخواهی کرده است.

در بیانیه ای از ایرش تایمز در 14 مه آمده است که قربانی یک “فریب عمدی و سیستماتیک” بوده است. Ruadan Mac Colmike، سردبیر این نشریه، نیاز به کنترل‌های قوی‌تر قبل از انتشار را تایید کرد.

این موضوع همچنین یکی از چالش‌های ایجادشده توسط هوش مصنوعی را برای سازمان‌های خبری برجسته می‌کند.»

این مقاله که در ابتدا در صبح 11 می منتشر شد، دیدگاه نویسنده ای به نام آدریانا آکوستا کورتز را که به عنوان “زن جوان مهاجر ایرلندی” توصیف می شود، در مورد برنزه های تقلبی زنان ایرلندی می گیرد.

به گفته مک کورمیک، این نویسنده به اصطلاح، میز تحریریه را درگیر کرده و تحقیقات و حکایات شخصی ارائه می دهد. با این حال، به زودی مشخص شد که این قطعه و تصویر امضا «حداقل تا حدی» از طریق هوش مصنوعی مولد ایجاد شده است.

پروفایل توییتر این هنرمند از طریق آرشیو اینترنتی با پیوندی به اثر حذف شده بازنشر شد.یک جای دیگر توییتآنها به ایرش تایمز شکایت کردند که به “فرایند بررسی بهتر” نیاز دارند.

در حالی که هویت واقعی پشت نمایه آدریانا آکوستا کورتز هنوز مشخص نشده است، کاربران در توییتر درباره این پست اظهار نظر کردند و این حقه را “یک حرکت محکم” خواندند و گفتند که نمایه توسط این نشریه منتشر شده است. را

1 کاربر گفت او گفت: «پس از این نمی‌توانید آن را با حسن نیت بخوانید».

مربوط: آمازون هوش مصنوعی را برای بهبود لجستیک و سرعت تحویل معرفی می کند

آیریش تایمز تنها نشریه ای نیست که محتوای مرتبط با هوش مصنوعی آن اخیراً مورد بررسی قرار گرفته است.

مجله آلمانی “Die Aktuelle” “اولین مصاحبه” را در 14 آوریل منتشر کرد! او از زمانی که در سال 2013 دچار آسیب مغزی شدید شد، با راننده ماشین مسابقه، میشائیل شوماخر، رابطه داشته است. با این حال، به زودی مشخص شد که این مصاحبه توسط یک هوش مصنوعی انجام شده است و این نشریه بلافاصله تحت پیگرد قانونی خانواده شوماخر قرار گرفت.

یکی از خبرنگاران وال استریت ژورنال اخیراً از هوش مصنوعی برای ایجاد یک “کلون” از خود استفاده کرد و به او اجازه داد بانک و نزدیکانش را فریب دهد.

مجله: اعتیاد به معاملات ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا