اخبار ارز دیجیتال

رئیس بانک مرکزی ایرلند خواستار ممنوعیت تبلیغات ارزهای دیجیتال با هدف جوانان شد: گزارش

گزارش شده است که گابریل مخلوف گفته است که سطح «مزارکننده» تبلیغات ارزهای دیجیتال با هدف بزرگسالان جوان وجود دارد.

گزارش ها حاکی از آن است که گابریل مخلوف، رئیس بانک مرکزی ایرلند از قانون ممنوعیت تبلیغات پروژه های ارزهای دیجیتال برای جوانان حمایت کرده است.

طبق گزارش بلومبرگ در ۲۵ ژانویه، مهلوف گفت که سطح “مزار کننده” تبلیغات ارزهای دیجیتال با هدف جوانان جوان در مقابل سازمان امور مالی، هزینه های عمومی، کمیسیون اصلاحات و Taoiseth وجود دارد. طبق گزارش‌ها، رئیس بانک مرکزی بسیاری از ارزهای دیجیتال را دارایی‌های «بدون پشتوانه» خوانده و به قانون‌گذاران پیشنهاد کرده است «راهی برای ممنوعیت تبلیغات مرتبط بیابند».

مخلوف اجرای چارچوب بازارهای دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) را به عنوان یکی از نقاط عطف بانک مرکزی تا سال ۲۰۲۳ ذکر کرد. سیاستگذاران اتحادیه اروپا رای نهایی در مورد چارچوب کریپتو را به آوریل موکول کرده اند.

در مارس ۲۰۲۲، بانک مرکزی ایرلند هشداری در مورد خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال صادر کرد و بسیاری از تبلیغات را گمراه کننده ذکر کرد. محلوف قبلاً از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال انتقاد کرده و گفته است که مردم باید “آماده شوند تا تمام پول خود را از دست بدهند.”

مربوط: بانک مرکزی ایرلند وجوه رمزنگاری شده را کنار می‌گذارد: «برای سرمایه‌گذاران خرد» بسیار دشوار است

مقامات در سایر حوزه های قضایی نیز تبلیغات رمزگذاری شده را، چه آنلاین و چه در دنیای فیزیکی، هدف قرار می دهند. این شامل برخی از کمپین های بازاریابی Coinbase، Kraken و eToro می شود. در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار با کیم کارداشیان مشهور به دلیل یک استوری در یک حساب اینستاگرام که در آن توکن اتریوم مکس (EMAX) را تبلیغ می‌کرد، ۱.۲۶ میلیون دلار تسویه حساب کرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا